Zaczęła wycofywać się i szybko uciekać do pokoju. Traktowała mnie chłodno i trzymała na dystans. Wróciła późno z pracy, tłumacząc wszystko tym, że był koniec roku i miała dużo pilnych spraw.

To było dziwne i wzbudziło moją czujność

Takie zachowanie stało się dla mnie bardzo alarmujące. Postanowiłem więc pójść za nią. Udawałem, że zajmuję się swoimi sprawami, przysłuchując się dyskretnie każdej rozmowie telefonicznej, jaką przeprowadzała. Słyszałem, jak się śmiała, żartowała z jakimś mężczyzną i nazywała go Andrzej. Od razu wszedłem do pokoju, a moja żona zakończyła rozmowę, jakby nic się nie stało. Zapytałem, z kim rozmawiała, na co odpowiedziała, że ​​rozmawiała z matką.

Jednak jestem pewien, że rozmowa zdecydowanie nie była z jej matką. Przy niej nigdy się tak nie śmiała, a tym bardziej że dobrze słyszałem męskie imię.

Milczałem, bo nie przyłapałem żony na gorącym uczynku. Nawet nie dałem po sobie poznać, że podejrzewam ją o zdradę. Niech dalej myśli, że nic nie wiem i nic nie słyszę.

Później zauważyłem, jak moja żona była podwożona pod dom. Na pytanie, kto to był, odpowiedziała, że ​​to szef. Niemniej, na pewno znam jego samochód. Musiałem udawać, że jej wierzę.

Kiedyś żona wróciła do domu nietrzeźwa, ledwo trzymająca się na nogach. Pachniała męskimi perfumami. Rano powiedziała, że ​​to urodziny kolegi, więc świętowali w restauracji. Znowu milczałem.

W przeddzień swoich urodzin żona ostrzegła, że ​​chce świętować ten dzień z kolegami z pracy na wsi.

- Przykro mi, ale jeśli ci się nudzi, możesz wieczorem pójść do znajomych na piwo. Wszystkie święta obchodzimy tylko z naszymi pracownikami. Rozumiesz...

Nic więcej na to nie odpowiedziałem. I nadszedł ten dzień. Z uporem postanowiłem ostatecznie udowodnić jej, że nie jest mi wierna.

Obdzwoniłem wszystkich krewnych i poinformowałem, że tym razem świętowanie urodzin żony zaplanowałem w domku na wsi. - Zróbmy jej przyjęcie niespodziankę - dodałem.

Wszyscy wsiedliśmy do mojego samochodu i pojechaliśmy na miejsce. Nawet z daleka zauważyłem tylko słabe światło w domu. Otworzyłem drzwi i wszyscy weszliśmy. Potem zapaliłem światło – bliscy mojej żony zdecydowanie nie spodziewali się takiego widoku. Moja żona leżała w łóżku w ramionach mężczyzny.

Więc ujawniłem niewierność żony, sprawiając, że cała rodzina przyłapała ją na gorącym uczynku. Teraz nie będzie już w stanie zaprzeczać i kłamać...

O tym się mówi: Magdzie Gessler udało się to utrzymać w tajemnicy przez pół roku. Nikt nie miał pojęcia, że restauratorka ponownie wyszła za mąż

Zerknij tutaj: Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego ostatnia rozmowa z mamą. "Zbyłem matkę przez telefon"