Jak podaje portal "Pomponik", Marcin Prokop zaliczył ostatnio sporą wpadkę w "Dzień dobry TVN". Prezenter starał się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji, obracając wszystko w żart. Dziennikarz zapewnił, że winni poniosą konsekwencje.

Marcin Prokop zaliczył wpadkę

Nie da się ukryć, że programy na żywo rządzą się swoimi prawami, a ich prowadzenie nie jest zadaniem prostym. W audycjach rozgrywających się w czasie rzeczywistym trudno uniknąć wpadek, nawet najbardziej doświadczonym prezenterom. Dowodem na to jest wpadka Marcina Prokopa.

Marcin Prokop przedstawiając gości, przekręcił nazwisko jednej z pań. Zamiast "Budnicka" przeczytał "Rudnicka". Kiedy błąd wyszedł na jaw, Prokop wyjaśnił, że wynika on z błędnego zapisu w scenariuszu.

"To źle mi napisali. Pani zobaczy, że to nie mój błąd" - zaczął się tłumaczyć Prokop. Na tym nie poprzestał, w typowy dla siebie żartobliwy sposób zapowiedział, że osoby odpowiedzialne za pomyłkę odpowiedzią za nią. "Będą zwolnieni" - zapowiedział Prokop.

Nie on jeden

Historia programów nadawanych na żywo jest pełna mniej lub bardziej zabawnych wpadek. Kto z nas nie pamięta, jak magik przebił dłoń Marzeny Rogalskiej, która wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła "Pytanie na śniadanie". O wypadku było głośno na całym świecie. Głośna była również sytuacja, kiedy w programie "Dzień dobry, Polsko!" kura załatwiła się na stół prowadzących.

Trudno też nie przywołać zabawnej rozmowy, którą Dorota Wellman i Marcin Prokop odbyli z 6-letnik Olafem, który przybył do studia z mamą. Główna rozmowa dotyczyła skutecznego leczenia infekcji górnych dróg oddechowych, jednak na zakończenie Marcin Prokop zapytał chłopca, czy chciałby zostać lekarzem, gdy dorośnie.

Chłopiec z rozbrajającą szczerością przyznał, że nie, bo chce zostać "mordercą". Prokop próbował wybrnąć z sytuacji, mówiąc: "Mordercą zarazków oczywiście, tak? Czyli lekarzem, który będzie mordował wirusy i bakterie, tak? Czy nie?". I tym razem padło rozbrajająco szczere "nie".

A wy jaką wpadkę z audycji na żywo pamiętacie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Elżbieta Zającówna zdecydowała się z dnia na dzień porzucić aktorstwo. Wszystkiemu winna nieuleczalna choroba

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta została pozwana przez byłego męża. Chciał odzyskać kosztowne prezenty, które jej dał

O tym się mówi: Ponad 3 miliony Polaków dostanie ważną wiadomość z ZUS. Co się znajdzie w liście