Jak przypomina portal "Super Express", zbliżaj się premiera autobiografii księcia Harry'ego. Młodszy syn króla Karola III promuje książkę w mediach, chętnie udzielając wywiadów. Wielu z niecierpliwością czeka na wydanie "Spare", które może ujawnić wiele sekretów brytyjskiej rodziny królewskiej. O tym, że będzie się działo, świadczy fragment autobiografii Harry'ego, który wyciekł do mediów. Książę Sussex opisał w nim, jak jego starszy brat na niego napadł.

Książę William pobił księcia Harry'ego?

Ostatnie tygodnie mijają pod znakiem kolejnych rewelacji na temat rodziny królewskiej, które ujawniają książę Harry i Meghan Markle. Na platformie pojawił się serial, w którym Sussexowie opowiedzieli swoją wersję ich historii na temat ich życia w Wielkiej Brytanii. Po raz kolejny powtórzyli w nim zarzuty o rasizm i przekonywali, że członkowie rodziny królewskiej spiskowali przeciwko wybrance Harry'ego.

Jeszcze nie opadły emocje po produkcji Netflixa, a już Sussexowie wytaczają kolejne działa przeciwko rodzinie księcia. Do sieci trafił fragment autobiografii księcia Harry'ego, w którym opisał on fizyczną napaść na siebie. Agresorem miał być książę William. Oliwy do ognia dolewa fakt, że poszło wówczas o Meghan Markle.

Książę Harry i książę William/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry i książę William/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry i książę William/YouTube @Dla Ciekawskich

Kłótnia o Meghan Markle

Z relacji księcia Harry'ego wynika, że jego starszy brat miał nazwać Meghan "trudną, niegrzeczną i złośliwą". Na te zarzuty Harry zarzucił księciu Williamowi, że ten powtarza krzywdzące opinie prasy na temat jego ukochanej. Miał mu też podać szklankę wody, żeby ochłonął. Potem miało dojść do bójki.

"Złapał mnie za kołnierz, zrywając mój naszyjnik, i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem na misce psa, która pękła pod moimi plecami, a jej kawałki poraniły mnie. Leżałem tam przez chwilę, oszołomiony, a potem wstałem i powiedziałem mu, żeby wyszedł" - opisuje Harry, dodając, że William go później za to przeprosił.

Źródło "The Guardian", które zna treść całej autobiografii, wskazuje, że po sposobie, w jaki książę Harry opisuje swojego brata, raczej wątpliwe jest, żeby doszło pomiędzy nimi do zgody. Autobiografia księcia Harry'ego ma pojawić się w księgarniach 10 stycznia.

Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William, książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Jesteście ciekawi, co jeszcze znajdzie się w autobiografii księcia Harry'ego?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda i Antek Królikowski nadal są małżeństwem Nie mają nawet wyznaczonego pierwszego terminu rozprawy rozwodowej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zagadkowy moment w czasie ostatniego pożegnania Benedykta XVI. Nad głowami żałobników pojawiły się czarne ptaki. Uwagę wszystkich przykuł też krzyż

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda zdobył się na wyjątkowy gest w czasie osatniego pożegnania Benedykta XVI. Zrobił to, jako jedyny