Jak przypomina portal "Super Express", w lutym minie rok od rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Choć para żyje osobno, w świetle prawa nadal są małżeństwem. Pierwszy termin rozprawy rozwodowej nadal nie został ustalony. Z doniesień tabloidu wynika, że może do niej dojść dopiero pod koniec tego roku. Do tego, wiele wskazuje na to, że nie skończy się tylko na jednej rozprawie. Dlaczego?

Szybki ślub, szybkie rozstanie

Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku. Choć wielu miało nadzieję, że kochliwy Antek wreszcie się ustatkuje, szybko okazało się, że to tylko pobożne życzenia. Już w lutym 2022 roku okazało się, że małżeństwo się rozpadło. Parze nie udało się nawet dotrwać do narodzin ich wspólnego dziecka, nie mówiąc już o pierwszej rocznicy ślubu.

Informacja o narodzinach aktorskiej pary zbiegły się z plotkami o tym, że Antek Królikowski zdradzał ciężarną żonę z ich wspólną sąsiadką. Byli partnerzy dość szybko zaczęli się przerzucać się wzajemnymi oskarżeniami. Tak szybko jednak, jak wybuchła między nimi medialna wojna, tak szybko się skończyła.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt

Joanna Opozda chce to mieć już za sobą

"Super Express", powołując się na słowa przyjaciela aktorki, donosi, że Opozda chciałaby mieć rozwód już za sobą. Jest rozczarowana postawą Antka Królikowskiego wobec ich syna. "Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej" - wskazuje źródło tabloidu.

Niestety Joanna Opozda nie ma co liczyć na to, że jej małżeństwo szybko się skończy. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, najbardziej realistycznym terminem, w którym mogłaby rozpocząć się rozprawa rozwodowa, jest początek 2024 roku. Mniej prawdopodobne jest, że rozprawa rozwodowa ruszy w tym roku.

Spodziewaliście się, że sprawa rozwodowa Opozdy i Królikowskiego będzie tak długo czekała na wyznaczenie terminu?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman zdobyła się na wyjątkowo prywatne wyznanie. Nie mówi o tym szczególnie często. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące oświadczenie księcia Harry'ego. Zdradził, czego oczekuje od króla Karola III i księcia Williama

O tym się mówi: Filip Chajzer niespodziewanie zniknął w trakcie programu "Dzień dobry TVN". Dziennikarz ma poważne problemy. Konieczna okazała się interwencja lekarzy