Jak przypomina portal "Pomponik", książę Harry w wywiadzie udzielonym CBS i ITV stwierdził, że zależy mu na odnowieniu relacji z ojcem oraz starszym bratem. Wielu nie dowierza słowom księcia Harry'ego, tym bardziej w kontekście zarzutów, jakie on i Meghan formułowali w serialu dostępnym na platformie Netflix.

Książę Harry chce pogodzić się z najbliższymi?

Książę Harry i Meghan Markle nie szczędzili pod adresem brytyjskiej rodziny królewskiej mocnych zarzutów. W dokumencie nakręconym przez platformę Netflix Sussexowie przedstawili swój punkt widzenia na ich relacje z poszczególnymi członkami monarchii. To jednak dopiero początek. Lada dzień ukaże się książka młodszego syna Diany.

Autobiografia księcia Harry'ego już doczekała się wielu interpretacji, choć na razie, znany jest tylko jej tytuł. Swoją książkę książę Harry zatytułował "Spare". W dosłownym znaczeniu to słowo "zapasowy". Wiele osób jest zdania, że wybór wiąże się z frustracją księcia, który zawsze był tym drugim, dorastającym w cieniu brata, który w przyszłości zostanie królem.

Będzie skandal?

Wiele osób ma nadzieję, że w swojej autobiografii książę zdradzi ciekawe, a może nawet pikantne szczegóły z brytyjskiego dworu, jak choćby detale dotyczące rzekomego romansu Williama z Rose Hanbury, której przyjaźń z księżną Kate zakończyła się dość niespodziewanie. Obawy może mieć też królowa Camilla, która nie jest ulubienicą Harry'ego.

W sieci krążą zapowiedzi wywiadów, jakich książę udzielił stacjom CBS i ITV. Padają w nich zaskakujące jak na księcia Harry'ego słowa. "Chciałbym odzyskać mojego ojca, chciałbym odzyskać mojego brata" - mówi młodszy syn króla Karola III.

Jeśli liczycie na to, że to zapowiedź rychłego pogodzenia się zwaśnionych stron, możecie się przeliczyć. W tych samych zapowiedziach możemy bowiem usłyszeć z ust Harry'ego, że ani król Karol III ani książę William "nie wykazali absolutnie żadnej chęci do pogodzenia się".

Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Do tego dochodzą po raz kolejny oskarżenia Harry'ego, że jego bliscy robili wszystko, żeby chronić siebie nawzajem, ale nie robili nic, żeby ochronić jego i Meghan. "W końcu zaczynasz rozumieć, że ich milczenie jest zdradą. Myślę, że podobało im się trzymanie nas jako czarnych charakterów" - stwierdził.

Jak oceniacie zachowanie księcia Harry'ego?

To też może cię zainteresować: Duchowny przedstawił cennik na kolędę. Datki sięgają nawet 500 złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwestrowe zdjęcia Oli Kwaśniewskiej wywołało w sieci burzę. Wszystko przez nieobecność na fotografii Kuby Badacha

O tym się mówi: Oburzające słowa polskiego duchownego. Dotyczyły emerytowanego papieża Benedykta XVI