Jak donosi portal "Pomponik", sylwestrowe zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej wywołało w sieci burzę. Córka byłej pary prezydenckiej zapewne nie spodziewała się, że wspólna fotografia z rodzicami wywoła tak potężną falę spekulacji o kryzysie, jaki przeżywa jej małżeństwo. Jak Ola Kwaśniewska zareagowała na te plotki?

Ola Kwaśniewska życie w blasku fleszy

Ola Kwaśniewska od lat mierzy się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów i Polaków. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie "Taniec z gwiazdami". Potem dość regularnie pojawiała się na ściankach i w różnych programach telewizyjnych. Jej ślub z Kubą Badachem śledziły miliony Polaków.

Córka byłej pary prezydenckiej jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a jej profile śledzą tysiące internautów, których Ola urzeka swoim wyjątkowym poczuciem humoru. Niestety od czasu do czasu córka Kwaśniewskich musi się mierzyć z nieprzyjemnymi komentarzami, które dotyczą jej samej lub jej małżeństwa.

Sylwestrowe zdjęcie Kwaśniewskiej wywołało w sieci burzę

Ola Kwaśniewska zamieściła na swoim instagramowym profilu sylwestrowe zdjęcie z rodzicami. " No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie" - napisała w komentarzu do fotografii. Przy okazji zdradziła, że jej mąż od 22 już śpi. To jednak nie uciszyło spekulacji dotyczących jej małżeństwa.

Choć pod postem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, i to zarówno pod adresem samej Oli, jak i jej rodziców, to nie sposób nie było dostrzec tych o mniej przyjemnym wydźwięku. Jedna z internautek wyznała, że współczuje Kubie Badachowi, którego żona spędza czas głównie bez niego.

Ola Kwaśniewska zareagowała na ten mało przychylny komentarz. "Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi" - napisała Aleksandra.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa sylwestrowego koncertu zorganizowanego przez TVP. O wpadce Zenka Martyniuka mówią wszyscy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" usłyszał wyrok sądu. Szczegóły sprawy zaskakują

O tym się mówi: Meghan Markle znów na ustach wszystkich. To, co powiedziała, nie ujdzie żonie księcia Harry'ego na sucho. Kpiące słowa o królowej Elżbiecie II