W mediach coraz głośniej o szczegółach filmu dokumentalnego, który Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się nakręcić na zlecenie platformy streamingowej Netlkix. Wiele fragmentów obrazu jest szeroko komentowanych, a niektóre sceny wyjątkowo mocno oburzyły widzów, szczególnie mieszkańców Zjednoczonego Królestwa, którzy od początku nie przepadali – mówiąc delikatnie – za ukochaną młodszego syna obecnego króla Karola III.

Meghan i Harry od wielu dni znajdują się w centrum zainteresowania. Produkcja wywołała szereg kontrowersji i po obejrzeniu filmu można wysnuć wniosek, że para miała zamiar „rozliczyć się” z rodziną królewską i to w dość ostry sposób. Sytuacje przez nich przedstawione i sposób, w jaki zostały opisane wywołują mieszane reakcje. Niektórzy szukają dowodów na poświadczanie nieprawdy przez eks Sussexów.

Meghan Markle wpadła w poważne tarapaty? Tych słów o zmarłej królowej Elżbiecie nie wybaczy jej nikt. Zakpiła z przychylnej jej monarchini?

Od 8 grudnia na platformie Netflix publikowane są kolejne odcinki dokumentalnej serii, a każdy z nich wywołuje coraz większą burzę wokół rudowłosego księcia i jego żony. Para nie oszczędza członków rodziny królewskiej. Meghan wbiła do tej pory szpilę swojej szwagierce – księżnej Kate i innym osobom, a Harry powiedział wiele gorzkich słów o swoim ojcu, bracie, a nawet babci. Gorąco zrobiło się, gdy padł temat Megxitu.

Jednak największe oburzenie wywołała scena, w której Meghan w bardzo ironiczny sposób przypominała swój pierwszy ukłon przed królową. 41-latka nie kryła przesadnego śmiechu po swoim „dygu”. To bardzo zdenerwowało brytyjskich widzów i członków monarchii, dla których protokół królewski ma wielka wartość.

Anna była oburzona, że Meghan zażartowała z bardzo szanowanej tradycji – mówi źródło, dodając, że wielu odebrało to jako atak na zmarłą królową – Anna jest zwolenniczką protokołu, więc nie jest zaskoczeniem, że odebrała to wyjątkowo źle – słowa informatora pisma „New Idea” przytacza portal Jastrząb Post.

To zdecydowanie nie przysporzy Meghan Markle fanów.

Jak informował portal "Życie News": BISKUP W OSTRYCH SŁOWACH O OSOBACH, KTÓRE NIE PRZYJMUJĄ WIZYT DUSZPASTERSKICH. DUCHOWNY PRZEKONANY, ŻE TO NAJWAŻNIEJSZY POWÓD SPOŁECZNEGO OSTRACYZMU

Przypomnij sobie: MARIA WINIARSKA I WIKTOR ZBOROWSKI MIELI ZNALEŹĆ SIĘ W FATALNEJ SYTUACJI EKONOMICZNEJ. WIADOMO, CO STANIE SIĘ Z ICH DOMEM. CÓRKA PRZERWAŁA MILCZENIE

Portal "Życie News" pisał również: JOANNA OPOZDA ŚWIETNIE RADZI SOBIE Z SAMOTNYM MACIERZYŃSTWEM. AKTORKA ZABRAŁA MAŁEGO VINCENTA NA SANKI. RADOSNA ZABAWA MALCA SKRADNIE KAŻDEMU SERCE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA CZUBÓWNA PRZEZ LATA UCHODZIŁA ZA JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH DZIENNIKAREK TELEWIZJI POLSKIEJ. TAK WYGLĄDA DZIŚ 68-LATKA, KTÓREJ GŁOS ZNA CAŁA POLSKA