Produkcja postanowiła wprowadzić spektakularne zmiany, gdyż w poprzednich sezonach Doszło już do roszad w składzie jury i nie tylko. Postanowiono całkowicie odświeżyć format, a co za tym idzie, Na fotelach jury także zasiąść mają osoby, które wcześniej nigdy nie były kojarzone z tym programem.

Totalna metamorfoza ulubionego muzycznego programu. Nowa edycja zaskoczy zmianami

Na instagramowym profilu Katarzyny Skrzyneckiej pojawiło się zdjęcie, na którym widać piosenkarkę trzymającą okazały bukiet kwiatów. W opisie artystka ujawnia powód uraczenia jej takim prezentem. Jak czytamy, piosenkarka i aktorka Katarzyna Skrzynecka, przygodę z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oficjalnie zakończyła.

Podziękowała stacji Polsat za wielki i piękny bukiet kwiatów i przyznała, że w życiu takiego nie dostała. Artystka wyraziła także swoją wdzięczność telewizji Polsat za 9-letnia współpracę, która była radosna, wzruszająca i zachwycająca, jako artystyczna podróż. Życzyła także powodzenia nowemu składowi ekipy.

Wzruszona Katarzyna Skrzynecka obsypała także Ninę Terentiew komplementami, podziękowaniami i miłymi słowami o pozytywnej wibracji, jaką generuje produkowany przez nią program. Na koniec przyznała, że na zawsze pozostanie fanką tego programu.

Należy zaznaczyć, że wśród zmian wprowadzonych przez produkcję formatu, zaskoczy widzów decyzja o zaproszeniu do programu uczestnika, który nie jest osobą medialną i publicznie znaną.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Piotr Żyła nie traci poczucia humoru. Jego żart o sobie podbija sieć. Trudno powstrzymać się od śmiechu

Zerknij: Wiele znaków zodiaku ma cechy, które utrudniają ich kochanie. Czy jesteś wśród nich