Wielu z nas czasem zmaga się z trudnościami związanymi z utrzymaniem zdrowych relacji z bliskim otoczeniem, czy związku z drugą połówką.

Baran

Nie rozumiesz, czym jest spokój i nie tolerujesz rutyny. Bardzo szybko się nudzisz. Powodujesz, że twój partner czuje, że nigdy nie będzie dla ciebie dostatecznie dobry, nawet jeśli zrobi wszystko, aby cię uszczęśliwić.

Byk

Jesteś uparty. Chcesz, żeby wszystko za każdym razem układało się po Twojej myśli. Odrzucasz wszystkie kompromisy. Stronisz od omawiania problemów ze swoim partnerem i znalezienia wspólnego rozwiązania, ponieważ za bardzo chcesz mieć rację.

Bliźnięta

Uciekasz od podejmowania decyzji. Wolisz, aby twój partner wybrał restaurację, program telewizyjny albo miejsce na randkę, albowiem nigdy nie wiesz, czego chcesz. Nie chcesz samodzielnie podejmować wyboru, zrzucając całą pracę i jej konsekwencje na swoją drugą połówkę.

Skorpion

Jesteś osobą pamiętliwą i zrobisz wszystko, aby ukarać każdego, kto się sprzeciwia twojej woli. Potrafisz manipulować bliskim otoczeniem dla własnych korzyści i zrobisz wszystko, aby utrzymać budowany przez siebie wizerunek.

Strzelec

Boisz się zaangażowania i wolisz przebywać w samotności. Nie chcesz, aby ktoś odczuł, że znaczy dla ciebie wiele. Żyjesz w kłamstwie, odpychając innych od siebie, aby nie mogli Cię skrzywdzić.

Koziorożec

Trzymasz w sobie wszystkie emocje. Jeśli coś Cię niepokoi, wolisz cierpieć w milczeniu, niż powiedzieć o tym partnerowi. Nigdy nie otwierasz się przed nim i nie mówisz mu, co faktycznie myślisz. Usiłujesz samodzielnie stawić wszystkiemu czoła w przekonaniu, że ​​nikogo nie potrzebujesz.

Ryby

Lubisz dramatyzować i wyobrażać sobie najgorsze scenariusze. Zmieniasz mało ważne problemy w prawdziwy dramat. Zamiast omówić sytuację ze swoim partnerem, zanim wymknie się to spod kontroli, najeżdżasz na niego, mimo że nawet nie próbowałeś tego rozgryźć.

Zerknij: Niedopełnienie tego obowiązku grozi karą w wysokości 5 tysięcy złotych. Dotyczy to ponad 2 milionów Polaków

O tym się mówi: Maryla Rodowicz szczerze o swoich relacjach z Beatą Kozidrak. Mało kto spodziewał się takich słów