Jak podaje portal "Wirtualna Polska", nie najlepszy występ Piotra Żyły w trzecim turniejowym konkursie zaprzepaścił jego szanse na triumf w 71. Turnieju Czterech Skoczni. Mimo to, skoczek nie traci poczucia humoru. Opowiedział swój ulubiony żart na własny temat. Trudno powstrzymać się od śmiechu.

Za nami kolejny konkurs w ramach 71. Turnieju Czterech Skoczni

W środę 4 stycznia odbył się trzeci konkurs 71. Turnieju Czterech Skoczni. Na skoczni Bergisel w Insbrucku pierwsze miejsce wywalczył sobie Dawid Kubacki. Drugi był Halvor Egner Granerud, a trzecią lokatę zajął Anże Lanisek. Piąte miejsce zajął Kamil Stoch. Piotr Żyła zakończył konkurs na 10 miejscu.

Niestety swoim słabszym występem Żyła zaprzepaścił szanse na wygraną w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Mimo to, skoczek nie traci dobrego humoru. W wywiadzie udzielonym "Faktowi" pokusił się nawet o opowiedzenie żartu na swój temat. Rozbawi wszystkich do łez!

Ulubiony dowcip Piotra Żyły

Piotrek Żyła przyznał, że słyszał wiele dowcipów na swój temat i przyznał, że "czasami go śmieszą". Dopytywany o to, który z tych dowcipów mógłby uznać za swój ulubiony, postanowił wreszcie zdradzić.

"Co pije Piotr Żyła na śniadanie? Heheheherbatę! Coś takiego" - powiedział z charakterystycznym dla siebie śmiechem.

Przed nami ostatni konkurs

Ostatni konkurs 71. Turnieju Czterech Skoczni zaplanowany jest na piątek 6 stycznia. Tym razem skoczkowie wystąpią na skoczni w Bischofshofen. Na ten moment liderem jest Norweg Halvor Egner Granerud, którego przewaga nad drugim Dawidem Kubackim wynosi 23,3 punktu.

Przewaga jest znaczna, ale sport bywa nieprzewidywalny. My wierzymy, że Dawid Kubacki jest w stanie wygrać nie tylko na skoczni w Bischofshofen, ale i w całym turnieju.

A jak wam podoba się żart Piotra Żyły o sobie?

To też może cię zainteresować: Duchowny rozwiewa wątpliwości dotyczące świec w czasie kolędy. Czy koniecznie muszą to być gromnice

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele znaków zodiaku ma cechy, które utrudniają ich kochanie. Czy jesteś wśród nich

O tym się mówi: Syn Emiliana Kamińskiego poruszył wszystkich. To, co zrobił w czasie ostatniego pożegnania swojego ojca, wyciska łzy z oczu