Jak podaje portal "Pomponik", wróżka Aida, podobnie jak wielu innych jasnowidzów podzieliła się wizjami na 2023 rok. Jej zdaniem, będziemy mieli do czynienia z kluczowym okresem. Co dokładnie przewiduje Aida Kosjan-Przybysz?

Sprawdzone wizje

Zwolennicy daru jasnowidzenia wróżki Aidy przekonują, że ma ona na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Jedna z nich dotyczyła epidemii koronawirusa. O 2020 roku, w którym owa pandemia wybuchła, mówiła, że będzie on "rokiem maski".

Aida postanowiła przybliżyć nam, co przyniesie rozpoczęty niedawno 2023 rok. Zdaniem wróżki czeka nas "rok klucza". "Dla mnie to jest bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy drzwi swojego serca, swojej duszy, ale też domów" - powiedziała w najnowszym przesłaniu Aida.

Zdaniem Aidy czeka nas wejście w zupełnie nową przestrzeń. Będziemy tu mieli zdecydowanie większą swobodę i wpływ na to, co będzie się działo. Podkreśliła, że w najbliższych miesiącach warto pozamykać wszystkie sprawy z przeszłości, które niosą ze sobą ból.

Z mniejszym optymizmem

Wróżka Aida wyróżnia się na tle innych wizjonerów, bo skupia się na pozytywach. Znacznie mroczniejsze wizje roztaczają przed nami Krzysztof Jackowski, czy Wojciech Glanc. Zdaniem tego pierwszego musimy być przygotowani na to, że mogą skończyć się propozycje socjalne rządu.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

Z kolei Wojciech Glanc stwierdził, że " obawia się, że następny rok będzie nie tyle rokiem konkretnej jednej zarazy, ile rokiem czegoś, co uderzy w dzieci […] to będzie rok kumulacji różnych schorzeń, jakby zaraza zaraz". Dodał również, że w Kalifornii (USA) może dojść do potężnego trzęsienia Ziemi.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Co sądzicie o przepowiedniach czołowych polskich jasnowidzów?

To też może cię zainteresować: Wiele znaków zodiaku ma cechy, które utrudniają ich kochanie. Czy jesteś wśród nich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące oświadczenie księcia Harry'ego. Zdradził, czego oczekuje od króla Karola III i księcia Williama

O tym się mówi: Niepokój o Jarosława Kaczyńskiego rośnie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości wciąż nie opuścił szpitala