Oto co czeka na wszystkie znaki w tym roku w obszarach życia osobistego, kariery i zdrowia według starożytnych Wed indyjskich i koncepcji karmy.

Baran

Ten rok będzie pełen wielkich sukcesów, ale i porażek. Twoim karmicznym domem będzie rządził Saturn, co doprowadzi do trudności w twojej karierze.

Mars będzie dla ciebie wpływową planetą w tym roku i wniesie trochę pozytywnej energii do życia Barana. W marcu Saturn i Merkury wejdą do dziesiątego domu, co da imponujące wyniki finansowe. Możesz jednak napotkać trudności w życiu osobistym, ponieważ dwunasty dom będzie przejściowy. Ogólnie rok 2023 będzie dla Barana rokiem wzlotów i upadków.

Bliźnięta

Bliźnięta będą miały ciężki rok i dużo zmagań. Na początku roku Saturn będzie w ósmym domu, co przyczyni się do pewnych dylematów finansowych. Także pierwsza połowa roku dla tego znaku wiąże się z problemami zdrowotnymi. Odprężenia należy spodziewać się po kwietniu.

Najżyczliwszy czas na karierę to okres od połowy maja do połowy sierpnia, kiedy Mars wchodzi do dwunastego domu. To zapewnia wielkie szczęście. Korzystny czas na życie osobiste i małżeństwo trwa do września. Wtedy ten obszar będzie pod wpływem Jowisza.

Dla Bliźniąt rok 2023 będzie trudny ze względu na problemy zdrowotne i zawodowe, ale zostanie to zrównoważone przez kwitnące życie uczuciowe.

Panna

Panny winny spodziewać się trudności w sferze zdrowia i zarobków. Niemniej jednak pozycja Marsa na początku roku pozwoli wyjść z kryzysu finansowego.

Twoje zdrowie pogorszy się od kwietnia do września, albowiem Saturn wpływa na szósty dom. W tym czasie uważaj na siebie najbardziej. W życiu osobistym Mars, który przeniesie się do drugiego domu, przyniesie ci niesamowity związek.

Czas po wrześniu będzie najlepszy dla miłości, ponadto znacznie poprawi się stan zdrowia Panny. Pannom w miłości najlepiej ułoży się od połowy września do połowy grudnia. Powinny jednak przygotować się na trudny rok.

Zerknij też tutaj: Wiele znaków zodiaku ma cechy, które utrudniają ich kochanie. Czy jesteś wśród nich

O tym się mówi: Syn Emiliana Kamińskiego poruszył wszystkich. To, co zrobił w czasie ostatniego pożegnania swojego ojca, wyciska łzy z oczu