Jak podaje portal "Pomponik", Joanna Kurska miała odejść z TVP za porozumieniem stron. Z oficjalnego komunikatu stacji dowiadujemy się o sukcesach, jakie na stanowisku osiągnęła żona byłego prezesa, choć jednocześnie wskazano w nim, że "formuła współpracy wyczerpała się". Okazuje się, że Kurska już ma na siebie pomysł. Co zamierza robić dalej?

TVP bez Kurskich

We wrześniu ubiegłego roku ze stanowiskiem prezesa TVP pożegnał się Jacek Kurski. Na drugi dzień do stacji wróciła jego żona, która została szefową "Pytania na śniadanie". Joanna Kurska nie zagrzała szczególnie długo miejsca na tym stanowisku. 4 stycznia bieżącego roku potwierdzono krążące od jakiegoś czasu plotki, że i Kurska znika z Telewizji Polskiej.

Joanna Kurska w rozesłanym do swoich współpracowników mailu potwierdziła, że czwartek jest ostatnim dniem jej pracy i zaprosiła wszystkich na pożegnanie. Niedługo potem, informację o zwolnieniu potwierdziło TVP, które podkreśliło, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, a Kurska osiągnęła wszystkie postawione przed nią cele.

Joanna i Jacek Kurscy/YouTube @Plotki Pl
Joanna i Jacek Kurscy/YouTube @Plotki Pl
Joanna i Jacek Kurscy/YouTube @Plotki Pl

Kurska ma już pomysł na siebie! Jaki?

Okazuje się, że Joanna Kurska nie ma bynajmniej zamiaru płakać po utraconym stanowisku i siedzieć bezczynnie. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" zdradziła też, że nie planuje wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie pracuje jej mąż, Jacek Kurski.

"Chcę się teraz zająć działalnością charytatywną. Myślę też o założeniu swojej fundacji, która będzie wspomagała chore dzieci" - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Joanna Kurska/YouTube @Plotki Pl
Joanna Kurska/YouTube @Plotki Pl
Joanna Kurska/YouTube @Plotki Pl

Co sądzicie o planach Joanny Kurskiej?

To też może cię zainteresować: Filip Chajzer niespodziewanie zniknął w trakcie programu "Dzień dobry TVN". Dzienniarz ma poważne problemy. Konieczna okazała się interwencja lekarzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele znaków zodiaku ma cechy charakteru, które utrudniają ich kochanie. Czy jesteś wśród nich

O tym się mówi: Zaskakujące oświadczenie księcia Harry'ego. Zdradził, czego oczekuje od swojego ojca króla Karola III i księcia Williama