Jak podaje portal "Pomponik", ostatnie miesiące 2022 roku były dla Pauliny Smaszcz wyjątkowo intensywne. "Kobieta petarda" nie kryła emocji, jakie wywoływał w niej związek jej byłego męża z Katarzyną Cichopek. Co rusz zdradzała rewelacje na temat byłego męża i jego relacji z nową partnerką. Przy okazji wdała się w medialną wojnę z Izą Janachowską. Wraz z Nowym Rokiem Paulina Smaszcz postanowiła zostawić za sobą to, co złe, koncentrując się tylko na pozytywach.

Medialne pranie brudów

Związek Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego zakończył się przed trzema laty i choć początkowo wydawało się, że para rozstała się z klasą, w ostatnich miesiącach minionego roku, zaczęło się publiczne pranie brudów. Paulina Smaszcz wymusiła na byłym mężu i jego nowej partnerce ujawnienie się. Potem było już tylko gorzej.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki 24h
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki 24h
Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek/YouTube @Plotki 24h

Choć Smaszcz zapewniała, że nie żywi do byłego męża żadnych uczuć, jej kolejne medialne ataki sprawiały wrażenie, że jest zupełnie inaczej. "Kobieta petarda" zarzucała byłemu mężowi, że ten okłamywał i oszukiwał swoich najbliższych. Niespodziewanie Smaszcz oświadczyła, że choć ma sporo do powiedzenia na temat Kurzajewskiego, to zamilknie na prośbę synów.

Noworoczne postanowienie

W noworocznym wpisie Paulina Smaszcz życzyła swoim obserwatorom, aby ci potraktowali miniony rok i to, co ich w nim spotkało, jako "lekcję". Doświadczenia te, mają zbudować naszą "siłę" i "szczęście". Smaszcz poradziła też, żeby jak najszybciej odciąć się od toksycznych relacji.

Podkreśliła też, że to my jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie swojej rzeczywistości. " "Ludzkie jest się pomylić i popełnić błąd. Mądrze jest wyciągnąć z tego wnioski i tych pomyłek nie powtarzać" - dodała.

"Franek i ja wchodzimy w Nowy Rok. To najlepsze momenty, o jakich marzy Matka dorosłych synów. Moja przepiękna Laura spaceruje z pięknym brzuszkiem i już wiemy, że za chwilę będziemy galopować rodzinnie" - zachwycała się Smaszcz w kolejnym poście.

Myślicie, że Paulina Smaszcz definitywnie zamknęła rozdział związany z Maciejem Kurzajewskim?

To też może cię zainteresować: Adam Zdrójkowski zaliczył sporą wpadkę w trakcie sylwestrowego koncertu. Internauci mówią tylko o tym. Nikt nie miał tego zobaczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Ola, dlaczego wydajesz tyle pieniędzy. Możesz myć naczynia ręcznie" - powiedziała mi teściowa, dla której zrobiłam wszystko

O tym się mówi: Tomasz Lis zamieścił niepokojące zdjęcie ze szpitala. Widać na nim, jak dziennikarz porusza się na wózku inwalidzkim