Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Adam Zdrójkowski był jednym z prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów w Chorzowie. Młody aktor z pewnością na długo zapamięta wpadkę, jaka mu się przydarzyła. Mówią o tym wszyscy! Co się dokładnie wydarzyło?

Sylwestrowa Moc Przebojów

Polsat był jedną z dwóch stacji, jakie postanowiły urządzić sylwestrową zabawę. Widzowie mogli zobaczyć w czasie Sylwestrowej Mocy Przebojów wiele gwiazd. Na scenie pojawiła się m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Michael Patrick Kelly, który był członkiem kultowej grupy The Kelly Famili.

Gwiazd nie zabrakło również wśród prowadzących wydarzenie, wystarczy wymienić choćby Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę, czy Marcelinę Zawadzką. Jako konferansjer zadebiutował Adam Zdrójkowski. Młody aktor nie ustrzegł się przed poważną wpadką, która lotem błyskawicy obiegła sieć.

Adam Zdrójkowski/YouTube @Party
Adam Zdrójkowski/YouTube @Party
Adam Zdrójkowski/YouTube @Party

Sylwestrowa wpadka Adama Zdrójkowskiego

Prowadzenie sylwestrowego koncertu nieco zestresowało młodego aktora. Być może właśnie dlatego doszło do zabawnej wpadki, o której mówią wszyscy. Podczas jednego z wejść pokazał, co naprawdę znajduje się na jego tablecie. Nikt miał tego nie zobaczyć!

"Cały czas nam przesyłacie zdjęcia, już patrzę na naszym tablecie. O jest dużo kolejnych fajnych fotek" - mówił, nie kryjąc podekscytowania Zdrójkowski. Rzeczony tablet okazał się jednak być tylko podkładką ze scenariuszem. I właśnie to mieli okazję zobaczyć widzowie. Internauci nie kryli rozbawienia.

@sprytnykamil

#polsat #adamzdrojkowski #wpadkatv

♬ dźwięk oryginalny - Sprytny Kamil ✔️

A wy, jak oceniacie Zdrójkowskiego w roli prowadzącego sylwestrowy koncert?

To też może cię zainteresować: Organizatorzy Sylwestra Marzeń podpadli mieszkańcom Zakopanego. W sprawę zaangażowano funkcjonariuszy policji. Co dokładnie się wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle znów na ustach wszystkich. To, co powiedziała, nie ujdzie żonie księcia Harry'ego na sucho. Kpiące słowa o królowej Elżbiecie II

O tym się mówi: Beata Kozidrak zaliczyła sporą wpadkę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Piosenkarka w Parku Śląskim zaskoczyła wszystkich swoim wizerunkiem. Co poszło nie tak