Jak przypomina portal "Pomponik", sylwestrowy koncert TVP odbył się tradycyjnie w Zakopanem. Nie wszystkim jednak wybór lokalizacji przypadł do gustu. Mieszkańcy okolicznych domów nie kryli złości. Wielu z nich zdecydowało się zadzwonić nawet po policję. Poznajcie szczegóły!

Niekończące się problemy organizatorów sylwestrowego koncertu TVP

Organizatorzy sylwestrowego koncertu TVP musieli się w tym roku zmierzyć ze sporymi problemami. Jednym z najpoważniejszych było odwołanie występu przez Mel C., która miała być gwiazdą wieczoru. TVP musiało szukać zastępstwa na 5 dni przed koncertem. Udało się, na scenie pojawiła się amerykańska grupa Black Eyed Peas.

Jeszcze przed występem grupy w mediach zrobiło się głośno o horrendalnej gaży, jaką zgarnął zespół. Wiele osób krytykowało kwotę miliona dolarów, jaką stacja miała zapłacić zespołowi z USA. Sam występ zespołu odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych - wszystko za sprawą tęczowych opasek, jakie mieli na rękach członkowie formacji.

To nie jedyne problemy, z jakimi musieli się zmierzyć organizatorzy. Okazuje się, że mocno podpadli Góralom, którzy nasłali na nich policję.

Policja interweniowała na scenie w Zakopanem

Sylwester Marzeń z Dwójką dał się mocno we znaki mieszkańcom Zakopanego. Przygotowania, próby przed sylwestrowym koncertem prowadzone były już od czwartku, utrudniając normalne funkcjonowanie mieszkającym w pobliżu osobom. Próby z nagłośnieniem miały miejsce nawet po godzinie 22, kiedy zaczyna obowiązywać cisza nocna.

"Tygodnik Podchalański" donosił, że mieszkańcy mimo zamkniętych okien słyszeli dźwięki z prób. Na dowód tego zamieszczono w sieci nagranie z domu, który zlokalizowany był ponad kilometr od sceny.

"Nie wystarczy im cały dzień prób? Trzeba jeszcze w nocy, kiedy obowiązuje już cisza nocna, bębnić z głośników? Tak się nie da żyć" - skarżyła się jedna z mieszkanek Zakopanego. Wiele osób zgłaszało problem policji. Po interwencji funkcjonariuszy organizatorzy zakończyli uciążliwe próby.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa sylwestrowego koncertu zorganizowanego przez TVP. O wpadce Zenka Martyniuka mówią wszyscy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" usłyszał wyrok sądu. Szczegóły sprawy zaskakują

O tym się mówi: Meghan Markle znów na ustach wszystkich. To, co powiedziała, nie ujdzie żonie księcia Harry'ego na sucho. Kpiące słowa o królowej Elżbiecie II