Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana przez stację Polsat po raz kolejny miała miejsce w sercu Górnego Śląska – dokładnie na Polach Marsowych Parku Śląskiego. Polsat od lat konkuruje o uwagę widzów z Telewizją Polską, co nie jest łatwe, gdyż publiczny nadawca zainwestował sporo w pozyskaniu największych gwiazd. W Zakopanem pojawiły się Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Marina, a także Zenek Martyniuk, a zagraniczną gwiazdą w ostatniej chwili stało się The Black Eyed Peas.

W Chorzowie było równie hucznie i głośno. Na scenie zainstalowanej na Polach Marsowych Parku Śląskiego (zmieniła się lokalizacja – do tej pory impreza sylwestrowa miała miejsce na Stadionie Śląskim) mogliśmy zobaczyć takich artystów jak LemON, Michał Wiśniewski, Doda i Maryla Rodowicz, Bajm, Lady Pank, Big Cyc, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kaminski, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska, Enej, Feel czy Bryska. Gwiazdą z zagranicy był wokalista The Kelly Family – Michael Patrick Kelly.

Beata Kozidrak ze sporą wizerunkową wpadką podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Jej stylizacja wywołała mieszane reakcje. Dlaczego?

Beata Kozidrak przez dłuższy czas nie miała dobrej passy ani prasy. Wokalistka Bajmu przez złapanie na ulicach Warszawy na jeździe „na podwójnym gazie” musiała zmierzyć się z potężnym wizerunkowym skandalem i falą bardzo negatywnych komentarzy. Gwiazda zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z show-biznesu i social mediów, miała również problemy z bookowaniem koncertów.

Piosenkarka postanowiła jednak wrócić i zaprezentowała się wraz z zespołem podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Parku Śląskim. Gwiazda została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność i zaśpiewała najbardziej znane przeboje Bajmu.

Wiele kontrowersji przysporzył jednak jej strój. Beata Kozidrak zawsze zaskakiwała bardzo oryginalnymi strojami podczas kolejnych imprez sylwestrowych i tym razem również wybrała dużo blasku i cekiny. Zdaniem Jastrząb Post, jej kreacja i cały wizerunek mocno rozczarował. Piosenkarka postanowiła rozpuścić włosy i mogliśmy zobaczyć ją w burzy loków. Makijaż nie poprawił sytuacji – Kozidrak miała niewłaściwie dobrany kolor podkładu do swojej karnacji, co sprawiło, że wyglądała jak duch, a mocne oświetlenie i flash używany przez akredytowanych fotografów pogorszył sytuację.

Jak informował portal "Życie News": KATARZYNA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI PONOWNIE ZASKOCZYLI. WŁAŚNIE POTWIERDZIŁY SIĘ MEDIALNE DONIESIENIA. POJAWIŁA SIĘ NAWET KONKRETNA DATA

Przypomnij sobie: ŻONA GRZEGORZA KRYCHOWIAKA POCHWALIŁA SIĘ IDEALNĄ SYLWETKĄ. CELIA POKAZAŁA SIĘ NA ZDJĘCIACH Z TOREBKĄ Z ALIGATORA WARTĄ FORTUNĘ. INTERNAUCI ZDUMIENI

Portal "Życie News" pisał również: ZENEK MARTYNIUK MOŻE LICZYĆ NA NAPRAWDĘ SOWITE WYNAGRODZENIE W JESIENI ŻYCIA. WIELU EMERYTÓW MOŻE MU BARDZO ZAZDROŚCIĆ. WIADOMO, O JAKICH SUMACH MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANA WOKALISTKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA CAŁKOWITĄ ZMIANĘ WIZERUNKU. KIEDYŚ MOGLIŚMY JĄ OGLĄDAĆ Z ROGAMI Z WŁOSÓW. SARSA POCHWALIŁA SIĘ EFEKTAMI PRZEMIANY