Po trudach mundialu Celia i Grzegorz Krychowiakowie postanowili pójść śladem innych członków reprezentacji i postanowili po powrocie do domów trochę odpocząć. Piłkarz i jego żona mają to szczęście, że mieszkają w Arabii Saudyjskiej – Krychowiak gra na pozycji pomocnika w saudyjskim klubie Al.-Shabab. Żona piłkarza postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami wprost ze stolicy kraju.

Celia postanowiła wrzucić na swój profil na Instagramie kilka zdjęć z urlopu, które zdecydowanie rozgrzały zmarzniętych obserwatorów w Polsce, którzy za oknem widzą połacie śniegu. Celebrytkę możemy zobaczyć na tle palm w skąpym stroju kąpielowym, który odsłania jej idealnie wyrzeźbiony brzuch. Na kolejnej fotce można zauważyć Grzegorza Krychowiaka odpoczywającego w basenie.

Celia Krychowiak wywołała spore kontrowersje w sieci. Żona piłkarza pochwaliła się torebką wartą fortunę!

Celia Krychowiak postanowiła również zaprezentować swoją najnowszą zdobycz. Żona piłkarza pochwaliła się niezwykle luksusową torebką, której koszt równa się mieszkaniu w średniej wielkości mieście w Polsce. Model marki Hermes, który nabyła jest wart blisko 250 tysięcy złotych. Torebka jest wykonana ze skóry aligatora, co wzbudziło niemałe zamieszanie w sieci.

Internauci dość ostro skomentowali nabytek żony Krychowiaka. Nie podobało się im przede wszystkim to, że celebrytka ma w swojej kolekcji torebkę ze skóry dzikiego zwierzęcia, przekonując, że to wcale nie symbol luksusu i dobrego stanu posiadania, a raczej braku empatii wobec cierpienia zwierząt.

Próżność nie ma granic. Gdyby tylko zwierzęta mogły sobie robić torebki z ludzi...
A gdyby tak ktoś zrobił torebkę z twojej skóry? – czytamy w komentarzach, cytowanych przez Plotek.

Jak informował portal "Życie News": KSIĘŻNA KATE ZACHWYCIŁA WSZYSTKICH SWOJĄ STYLIZACJĄ. PRZYSZŁA KRÓLOWA POSTAWIŁA NA MODĘ Z RECYKLINGU. ZAPROSIŁA PODDANYCH DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA

Przypomnij sobie: MARCIN HAKIEL UDZIELIŁ KILKU RAD FILIPOWI CHAJZEROWI NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. GOSPODARZ ŚNIADANIÓWKI PRZYZNAŁ, ŻE MA „KONSTRUKCJĘ Z ŻELBETU”

Portal "Życie News" pisał również: ZENEK MARTYNIUK WYWOŁAŁ WIELKIE ZAMIESZANIE SWOJĄ DECYZJĄ. GWIAZDOR DISCO POLO ZAPLANOWAŁ TRASĘ KONCERTOWĄ NA 2023 ROK. POJAWIŁY SIĘ GŁOŚNE PROTESTY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WNĘTRZA DOMU ROXI WĘGIEL MOGĄ ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB. PIOSENKARKA MIESZKA NICZYM PRZECIĘTNA POLSKA NASTOLATKA. OGRÓD JEJ RODZICÓW ZACHWYCIŁ FANÓW