Roksana Węgiel niemal szturmem zdobyła polską scenę muzyczną po swoim udziale w „The Voice Kids”. Zrobiła to w wieku zaledwie 13 lat! Jako zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji show udowodniła, że nie był łut szczęścia, a dysponuje prawdziwym talentem. Jej sensacyjna wygrana 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci sprawiła, że dziewczyna zaczęła być rozpoznawalna w całej Europie.

Jak wygląda dziś życie wchodzącej powoli w dorosłość 17-letniej Roxi Węgiel? Okazuje się, że mimo kariery muzycznej i odnoszenia licznych sukcesów rodzina Węgiel nie zdecydowała się przenieść dla córki do Warszawy. Pochodząca z Jasła Roxi wciąż mieszka z rodzicami w pobliżu swojej rodzinnej miejscowości.

Jak mieszka Roksana Węgiel? Piosenkarka nie zostawiła rodzinnych stron. Nastolatka prowadzi bardzo intensywne życie

Nie da się ukryć, że Roskana była zmuszona do przejścia na nauczanie domowe, aby pogodzić szkołę z licznymi obowiązkami artystycznymi. Jednak popularność Roksany sprawiła, że zaczęło spływać do niej coraz więcej propozycji, a to przełożyło się na spore dochody. Rodzina Roksany zamieniła w ten sposób mieszkanie na dom.

Roksana przyznaje, że mieszkanie w Warszawie z pewnością wiele by jej ułatwiło, jednak docenia odskocznię w postaci mieszkania pod Jasłem. Jedyną przeszkodą są długie dojazdy, jednak i to jej nie przeszkadza. Liczne koncerty sprawiają jednak, że młoda artystka rzadko bywa w domu. Wakacje i święta to dla niej niezwykle ważny czas, który spędza z rodziną.

Rodzinny dom Węgiel jest niezwykle przytulny i czuć w nim prawdziwie rodzinną atmosferę. Warto zwrócić uwagę na wielki drewniany stół w jadalni przy którym rodzina zjada posiłki. W salonie znajduje się duża wygodna kanapa do relaksu. W domu Roksany dominują jasne barwy i widać, że rodzice piosenkarki cenią zieleń – ich ogród naprawdę robi wrażenie, a sama Roksana przyznaje, że uwielbia tutaj odpoczywać.

Pokój Roksany naprawdę nie daje wrażenie, że mieszka w nim młoda gwiazda. Jest raczej zaciszem nastolatki – wszechobecny róż, stosy książek, wygodne łóżko i masa pomocy naukowych to jej codzienność. Znakiem sukcesu piosenkarki są liczne nagrody na półce i ścianach, a także mikrofon umieszczony w kącie pokoju.

Jak informował portal "Życie News": OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR W 2023 ROKU MOŻE BYĆ ZASKAKUJĄCO WYSOKA. SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA SPORĄ PODWYŻKĘ. ILE WYNIOSĄ TRZYNASTA I CZTERNASTA EMERYTURA

Portal "Życie News" pisał również: PRZEDSTAWICIELE KILKU ZNAKÓW ZODIAKU SĄ WYJĄTKOWO WRAŻLIWI I EMPATYCZNI. NIEMAL ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA ICH POMOC. TO ŚWIETNY MATERIAŁ NA PRZYJACIÓŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: UPRAWA TRUSKAWEK MOŻE ZMIENIĆ SKŁAD GLEBY O 180 STOPNI. DOBRZY OGRODNICY WIEDZĄ, CO MOŻNA, A CZEGO NIE MOŻNA SADZIĆ TAM, GDZIE KIEDYŚ ROSŁY TRUSKAWKI