Choć być może to staromodne, wrażliwość jest być jedną z najbardziej wartościowych i pożądanych cech charakteru, której szukamy nie tylko u naszych partnerów, ale również wśród przyjaciół. Oznacza ona również czułość i delikatność. Okazuje się, że poziom wrażliwości może mieć duży związek ze znakiem zodiaku, pod którym się urodziliśmy.

Urodzenie pod danym gwiazdozbiorem ma zdaniem astrologów warunkować to, jak często okazujemy swoje uczucia, wyciągamy pomocną dłoń do innych, a także to, czy potrafimy wysłuchać drugiego człowieka i poświęcić swój czas i energię na cudze sprawy.

Znaki zodiaku, które za bliską osobą są w stanie skoczyć w ogień! Te osoby wykazują się ponadprzeciętną wrażliwością i empatią. Mają serce na dłoni!

Jak donosi serwis Gazeta, wśród najbardziej empatycznych znaków zodiaku znajdziemy Ryby, które są w pełni oddane bliskim i przyjaciołom, często zapominając o sobie. Szybko się wzruszają i trudno im utrzymać emocje na wodzy. Cenią małe podarunki i drobne gesty, same często odwdzięczają się w ten sposób. Zawsze można zwrócić się do nich po pomoc.

Raki to natomiast najwierniejsi z przyjaciół! Osoby urodzone pod tym znakiem zachowują sekrety i tajemnice jak nikt inny. Są niezwykłe czułe i pełnią role opiekunów w grupie. Mają niezwykle ciepłą aurę, są empatyczne i bezinteresownie pomagają innym.

Choć dla wielu może być to zaskoczeniem – biorąc pod uwagę stereotypy krążące wokół tego znaku zodiaku – niezwykle wrażliwe i oddane innym są Bliźnięta. Choć mówi się o nich, że są samolubne i rozrywkowe, a także mają problemy z wiernością to wizerunek „osoby nie do złamania” bywa często zwykłą fasadą. Bliźnięta jak mało kto potrafią docenić uczucia innych.

Jak informował portal "Życie News": POWALAJĄCY NA KOLANA PREZENT DLA DODY PODCZAS OSTATNIEJ RANDKI. GWIAZDA W TRAKCIE NAJNOWSZEGO ODCINKA „12 KROKÓW DO MIŁOŚCI” Z PIKANTNYM WYZNANIEM

Przypomnij sobie: INTERNAUCI SĄ ZAŻENOWALI WYGLĄDEM UKRAIŃSKIEJ MODELKI. ANASTASIA POKRESHCHUK PLANUJE KOLEJNE ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE. JAK WYGLĄDAŁA KIEDYŚ 33-LATKA

Portal "Życie News" pisał również: POLACY MOCNO SIĘ OBECNIE MARTWIĄ O DOSTAWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ. W JAKICH SYTUACJACH MOGĄ NAM JE ODCIĄĆ. JEST TYLKO KILKA MOŻLIWYCH PRZYPADKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORAŻAJĄCA SYTUACJA W JEDNYM Z MIAST POLSKI. MĘŻCZYZNA POZBAWIŁ ŻYCIA CÓRKĘ, ŻONĘ, A PÓŹNIEJ SIEBIE. MOTYWY POSTĘPOWANIA OPISAŁ W LIŚCIE DO ZIOBRY