Wspaniały weekend spędzony na plaży zakończył się horrorem dla posiadacza jednego z Mercedesów-Benz Klasy C. Jego samochód zamienił się w ogromną kupę „nawozu”, który zwykle ląduje na polach.

Ludzie w tamtym czasie zaczęli wychodzić z domów, nie zwracając uwagi na obowiązujące jeszcze wówczas zasady dystansu społecznego, aby udać się w miejsca takie jak plaże. Kiedy kierowca Mercedesa-Benz zaparkował swój samochód na farmie, aby udać się na plażę, właściciel pola postanowił dać winowajcy nauczkę.

Pracujący rolnik nawet nie tknął swoim pojazdem stojącego w polu samochodu, a mimo to, kara była dotkliwa!

Kompaktowy sedan premium generacji W204 stał zaparkowany na czyimś polu uprawnym niedaleko wioski Trevena w Wielkiej Brytanii. Zdenerwowany faktem, iż ktoś z jego ziemi uprawnej zrobił sobie bezkarnie parking, kierowca pojazdu rolniczego sowicie pokrył cuchnącym płynem cały samochód, nie przerywając pracy.

Zirytowany samochodem na swojej farmie kierowca ciągnika pokrył cały samochód obornikiem, a wszystko to zostało nagrane na wideo, a zaraz potem opublikowane w mediach społecznościowych.

„Plaża jest dziś ładna i zatłoczona. Mam nadzieję, że wszyscy zachowają dystans. Tak się ktoś spieszył na plażę, że porzucił samochód w polu - twierdzi Feieea na nagraniu, którego jest autorem.

„Prawie skończyłem, kolego, nie przerwę teraz pracy. Mam nadzieję, że mycie samochodu sprawi ci tyle samo frajdy, co dla mnie malowanie go dla ciebie” – dodał.

Biorąc pod uwagę panującą tego dnia temperaturę i porę roku, można się jedynie domyślać, jak samochód mógł wyglądać po upływie kilku godzin. Właściciel pojazdu mógł wówczas zastać go całkowicie pokrytego cuchnącą, ciężką do usunięcia i wysuszoną słońcem i wiatrem warstwę organicznego nawozu, jakim są zwierzęce odchody.

Wżarty w lakier płyn z pewnością nie zszedł przy standardowym myciu karoserii, a uporczywy odór przypuszczalnie wgryzł się w maszynę mocno i na długo.

O tym się mówi: Tajemnica Lecha i Marii Kaczyńskich wyszła na jaw. Mało kto o tym wiedział

Zerknij tutaj: Tomasz Lis sprawił swoim sympatykom ogromną niespodziankę. Dziennikarz pokazał swoją nową ukochaną