Jak podaje portal "Pomponik", Tomasz Lis postanowił zrobić swoim sympatykom ogromną świąteczną niespodziankę i podzielił się zdjęciem swojej obecnej partnerki. O tym związku plotkowano już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz dziennikarz zdecydował się pokazać ukochaną. Jak wygląda "Monia Lisa", jak żartobliwie ją nazwał?

Fani Tomasza Lisa mogli zobaczyć jego nową miłość

Tomasz Lis sprawił fanom idealny świąteczny prezent. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał zdjęcie nowej partnerki, o której media spekulowały już od jakiegoś czasu. Choć wiadomo było, że dziennikarz kogoś ma, do tej pory para nie afiszowała się ze swoim uczuciem.

Nie jest tajemnicą, że drugie małżeństwo Lisa od dłuższego czasu należy do przeszłości. Ostatecznie plotki wokół tego, czy Hanna i Tomasz Lisowie faktycznie rozwiedli się, ucięła sama dziennikarka, która przy okazji zwolnienia Lisa z "Newsweeka" potwierdziła, że nie są już małżeństwem. Zaznaczyła też, że to ona wystąpiła o rozwód.

Oświadczenie Hanny Lis/Instagram @Hanna Lis
Oświadczenie Hanny Lis/Instagram @Hanna Lis
Oświadczenie Hanny Lis/Instagram @Hanna Lis

Kim jest nowa partnerka Tomasza Lisa?

Aktualną wybranką Tomasza Lisa, jest Monika, która na co dzień jest "trenerką rozwoju osobistego". Na stronie internetowej, gdzie reklamuje swoje usługi, możemy przeczytać, że jest "ekspertką od jedności ducha i ciała". Choć o łączącym ich uczuciu mówiło się już od jakiegoś czasu, para nie komentowała medialnych doniesień.

Ostatecznie zdecydowali się potwierdzić swoją relację w święta. Na profilu w mediach społecznościowych dziennikarz zamieścił zdjęcie z nową ukochaną i wymownym opisem "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt".

Pod postem zaroiło się od gratulacji i życzeń.

Spodziewaliście się, że Tomasz Lis zdecyduje się ujawnić swój związek właśnie teraz?

To też może cię zainteresować: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mieli się znaleźć w fatalnej sytuacji ekonomicznej. Wiadomo, co się stanie z ich domem. Córka przerwała milczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Każdy znak zodiaku ma swojego duchowego opiekuna. Kto jest twoim Aniołem Stróżem

O tym się mówi:Paulina Smaszcz nie odpuszcza byłemu mężowi nawet w Boże Narodzenie. Udzielając świątecznego wywiadu ponownie wbiła mu szpilę. O co chodzi tym razem