Jak podaje portal "Super Express", każdemu znakowi zodiaku przypisany jest inny Anioł Stróż. To on sprawuje nad nami pieczę, będąc naszym dobrym duchem. Który z nich opiekuje się tobą? Sprawdź!

Baran

Aniołem Stróżem osób urodzonych w tym znaku zodiaku jest Ariel. Astrologowie przekonują, że dzięki niemu Barany mogą realizować swoje plany i marzenia. To właśnie Arielowi mają zawdzięczać świetnie rozwijającą się karierę zawodową. Jest on także ich duchowym przewodnikiem, by nie zbaczali z dobrej drogi.

Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia

Byk

Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku przypisany jest Chamuel. To dzięki niemu Byki są w stanie w pokojowy sposób rozwiązywać wszelkie konflikty i nie ulegać zaczepkom innych. Jeśli Byki zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej ścieżki zawodowej, mogą to robić śmiało. Chamuel z pewnością będzie nad nimi czuwał.

Bliźnięta

Aniołem Stróżem Bliźniąt jest Zadkiel. Jeśli osoby urodzone w tym znaku zodiaku borykają się z trudną przeszłością, powinny zaufać swojemu opiekunowi. Zadkiel pomoże im się rozliczyć z tym, co bolesne i trudne, by móc znów śmiało patrzeć w przyszłość.

Rak

Zodiakalne Raki mogą liczyć na opiekę ze strony Gabriela. Dzięki niemu Rakom łatwo jest nawiązywać relacje z innymi ludźmi. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą liczyć na to, że Gabriel pomoże im we wszelkich trudnościach komunikacyjnych.

Lew

Aniołem Stróżem zodiakalnych Lwów jest Razjel. To on pomaga się uporać z trudnymi doświadczeniami i sprawia, że nie wracają one w koszmarach. Jeśli Lew mu zaufa, Razjel da mu spokój, pozwalając cieszyć się tym, co ma. Dzięki niemu będziesz mógł żyć chwilą.

Panna

Opiekunem duchowym zodiakalnej Panny jest Hamaliel. Wystarczy, że mu zaufasz, a on obdarzy cię zrozumieniem dla tego, co cię otacza. Pomoże ci też stać się otwartym na innych i ich problemy.

Waga

Zodiakalne Wagi mogą liczyć na opiekę ze strony Jofiela. Jako że anioł ten uchodzi za prawdziwego miłośnika piękna, otwarcie się na niego pozwoli uporządkować nawet to, co wydaje się niemożliwe do uporządkowania.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony mogą liczyć na pomoc ze strony Jeremiela. To dzięki niemu potrafisz dostrzegać to, co nie jest widoczne. Jego wsparcie pozwala ci wniknąć w najbardziej zawiłe meandry umysłu i duszy innych. Może cię też obdarzyć proroczymi snami.

Strzelec

Aniołem Stróżem zodiakalnych Strzelców jest Raguel. Jest on najlepszym opiekunem, jeśli idzie o rozwiązywanie problemów. Otwarcie się na niego pozwoli ci się stać rozjemcom w konfliktach, a nie ich czynnym uczestnikiem. To dzięki niemu masz szansę rozwijać się zawodowo i odnosić na tej płaszczyźnie sukcesy.

Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia

Koziorożec

Azrael to duchowy opiekun Koziorożców. Dzięki niemu odczuwany przez ciebie smutek może ulec złagodzeniu. Zawsze, gdy cierpisz, zwróć się ku swojemu Aniołowi Stróżowi. On ci pomoże.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki mogą liczyć na pomoc ze strony Uriela. Jego opieka sprzyja logicznemu myśleniu. To on będzie ci sprzyjał w nauce, nie tylko tej szkolnej.

Ryby

Osoby urodzone w znaku Ryb mogą liczyć na opiekę i pomoc ze strony Sandalfona. Jest on wymarzonym opiekunem dla osób artystycznie uzdolnionych, szczególnie jeśli idzie o muzykę. To on pozwala ci dostrzec piękno w otaczającym świecie, nawet wtedy, gdy nikt inny, nie jest w stanie go zobaczyć.

To też może cię zainteresować: Tegoroczne święta będą nas słono kosztowały. Ile zapłacimy za karpia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niesamowita metamorfoza Marty Manowskiej. Nowa fryzura dodała jej uroku

O tym się mówi: Sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Pojawiły się nowe informacje w sprawie