Rzucił pracę przeszło dekadę temu, stwierdził, że nie jest stworzony do pracowania. Właśnie leży na kanapie i ogląda telewizję. Robi to od dziesięciu lat!

Zakotwiczył się u mnie i nie chce się usamodzielnić

W ogóle nie ma dyskusji o żonie i dzieciach. Nie jest w stanie zadbać o siebie, nie mówiąc już o utrzymaniu rodziny. Aktualnie, zamiast z radością wydawać emeryturę na wnuki, utrzymuję syna, który niedługo sam osiągnie wiek emerytalny!

W głębi serca bardzo ciężko mi z myślą, że wszystkie moje rówieśniczki i przyjaciółki są już babciami, od dawna mogą rozpieszczać swoje wnuki, a ja nadal opiekuję się wyłącznie synem. Marzę o dużej, życzliwej rodzinie, w której mam synową i wnuki, które przybiegają do mnie jeden po drugim.

Mimo wszystko mam nadzieję, że mój syn niebawem zrozumie, co należy zrobić, by stać się w końcu dorosłym mężczyzną, który nie wysyła matki do sklepu po piwo, które musi mu kupić z własnej kieszeni. Mam nadzieję, że założy w końcu rodzinę, przyprowadzi mi synową, a potem wnuki. Marzę o tym, aby zaczął żyć, jak każdy odpowiedzialny mężczyzna, abym mogła mieć pewność, że jako kochający syn zadba kiedyś o mnie, gdy będę tego potrzebowała.

Nie rozumiem, co gdzie popełniłam błąd w wychowywaniu syna. Wychowałam go, jak mi się wydaje, na bardzo dobrego, grzecznego i miłego chłopca. Był taki od zawsze, aż 10 lat temu zdecydował rzucić pracę i zamieszkać ze mną. Być może coś wydarzyło się w jego życiu osobistym, o czym mi nie mówi. Sama już nie wiem, co o tym myśleć, bo nie marzyłam o takiej starości.

źródło: YouTube/Dr. Phil

Czy powinnam podjąć kolejną próbę ustalenia, co się stało, czy lepiej zwrócić się do specjalistów? Boję się, że zejdzie na złą drogę, gdy mnie zabraknie! Już widzę, jak ukrywa moje ciało po mojej śmierci gdzieś w piwnicy i wciąż pobiera moją emeryturę!

Zerknij tutaj: Księżna Kate i książę William podzielili się talentem najstarszego syna. Nie brakuje głosów zachwytu

O tym się mówi: Edyta Górniak nie kryła oburzenia na to, co spotkało ją w Zakopanem. Wszystkie drzwi, do których zapukała, były zamknięte. O co chodzi