Jak podaje portal "Goniec", Edyta Górniak postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami sytuacją, która ją spotkała. Okazuje się, że piosenkarka nie mogła się spokojnie pomodlić. Nie kryła oburzenia. Co się dokładnie wydarzyło?

Kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak

Choć Edyta Górniak dysponuje wyjątkowym głosem, w ostatnich latach więcej mówi się o jej kontrowersyjnych poglądach niż o talencie wokalnym. Wielu obserwujących jej profil fanów doszło nawet do wniosku, że ich idolka mocno odkleiła się od rzeczywistości, a jej kolejne teorie tylko ich w tym utwierdzają.

Diwa negowała pandemię koronawirusa, wskazywała, że między nami żyją reptilianie i bioroboty. Co ciekawe, Edyta Górniak jest w stanie pogodzić wiarę w reptilian z wiarą katolicką. Piosenkarka nie ukrywa, że wiara i modlitwa są dla niej ważne. Niestety ostatnio piosenkarkę spotkał spory zawód. Opowiedziała o tym w mediach społecznościowych.

Drzwi zamknięte przed Edytą Górniak

Edyta Górniak chciała pójść do kościoła, żeby "się pomodlić za nas wszystkich, podziękować za łaski dla nas, za to, że dostaliśmy szansę zbawienia i dostajemy ją od nowa i od nowa". Pierwsza świątynia, do jakiej dotarła, była zamknięta. Piosenkarka postanowiła nie poddawać się i udać się do kolejnego kościoła.

Niestety i tam czekał ją zawód. "Wszystkie kościoły w Zakopanem i w okolicach są pozamykane" - żaliła się piosenkarka. Nie kryła oburzenia tym, że świątynie są pozamykane przed wiernymi, co w okresie świątecznym tym bardziej ją zaskoczyło, bo jej zdaniem drzwi świątyń powinny stać otworem dla tych, którzy chcą porozmawiać z Bogiem.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis sprawił ogromną niespodziankę swoim sympatykom. Dziennikarz pokazał swoją nową ukochaną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Natalia Kukulska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące mamy. Jak zapamiętała Annę Jantar

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ponownie zaskoczyli. Właśnie potwierdziły się medialne doniesienia. Pojawiła się nawet konkretna data