Jak podaje portal "Jastrząb Post", książę William i księżna Kate zdecydowali się pochwalić niezwykłym talentem swojego najstarszego syna. Książę George zachwycił nie tylko sympatyków rodziny królewskiej.

Pierwsze święta bez królowej Elżbiety

Król Karol III wygłosił swoje pierwsze świąteczne przemówienie, w którym podziękował Brytyjczykom i całemu światu za wsparcie i wyrazy współczucia, jakie on i jego najbliżsi otrzymywali po śmierci królowej Elżbiety II. Monarcha mówił o wierze nie tylko w Boga, ale i w ludzi, którą przekazała mu matka.

Z okazji świąt także książę William i księżna Kate postanowili sprawić swoim sympatykom wyjątkową niespodziankę. Zaprezentowali wyjątkowy talent swojego najstarszego syna - księcia Georga. Głosom zachwytu nie było końca.

Talent księcia George'a zachwycił świat

Książę i księżna Walii zamieścili w mediach społecznościowych zdjęcie kartki świątecznej wykonanej przez księcia George'a. Wystarczy jeden rzut oka, żeby dostrzec drzemiący w przyszłym królu talent.

Pod postem pojawiła się masa komentarzy, w których trudno było doszukać się jakiejkolwiek krytyki. Wiele osób podkreślało, że George odziedziczył talent artystyczny po swojej mamie. " To jest cudowne. Talent drzemie w tej rodzinie. Kate jest wspaniałą fotografką i pianistką" - czytamy w jednym z komentarzy.

Ktoś inny stwierdził, że w pierwszej chwili myślał, że to profesjonalna kartka świąteczna, a nie dzieło 9-letniego księcia. "Wspierajcie jego talent" - dodał komentujący. "Wow. Taki duży talent w takim małym chłopcu. Ma to w genach" - czytamy w kolejnym komentarzu.

A wam, jak podoba się dzieło księcia George'a?

To też może cię zainteresować: Księżna Kate po raz kolejny zachwyciła Brytyjczyków. Chodzi o królową Elżbietę II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mieli znaleźć się w fatalnej sytuacji finansowej. Wiadomo, co stanie się z ich domem. Córka przerwała milczenie

O tym się mówi: Święta w rodzinie Adama Małysza wyglądają nieco inaczej. Skąd taka różnica