Jak podaje portal "Super Express", prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną wzięli udział w spotkaniu opłatkowym z żołnierzami. Doszło do niego w Rzeszowie w 1. Batalionie Strzelców Podhalańskich. Agata Kornhauser-Duda nie tylko nienagannie się prezentowała, ale zdecydowała się także wypowiedzieć kilka słów. Pierwsza dama nie kryła poruszenia.

Para prezydencka spotkała się z żołnierzami

W okresie przedświątecznym para prezydencka bierze udział w wielu spotkaniach opłatkowych. Jedno z nich odbyło się w 1. Batalionie Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. Wzięli w nim udział nie tylko wojskowi, ale także policjanci, strażnicy graniczni, strażacy oraz żołnierze wojsk sojuszniczych.

W przemówieniach pary prezydenckiej nie zabrakło podziękowań dla mundurowych, za to, że strzegą bezpieczeństwa naszego kraju. Szczególnie w tych trudnych czasach, kiedy wojska rosyjskie atakują Ukrainę, Agata Kornhauser-Duda życzyła sobie i innym pokoju oraz nadziei.

"Oby święta Bożego Narodzenia przyniosły nam wszystkim nadzieję i wiarę w to, że następny rok będzie lepszy niż mijający i przyniesie nam tak upragniony pokój" - powiedziała pierwsza dama, nie kryjąc poruszenia.

Szczególne podziękowania, pierwsza dama skierowała pod adresem kobiet służących w polskiej armii.

Tak na spotkaniu prezentowała się pierwsza dama

W czasie spotkania z mundurowymi Agata Kornhauser-Duda postawiła na ciemną sukienkę, do której dobrała ciekawy żakiet. Kreację uzupełniły czarne szpilki. Para prezydencka chętnie fotografowała się z biorącymi udział w spotkaniu osobami.

Spróbowali też przysmaków, jakie przygotowano na tę okazję. Pierwsza dama jadła barszcz czerwony oraz pierogi.

Jak podobała się wam stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy?

To też może cię zainteresować: Paweł Kukiz pogrążony w żałobie. Odeszła jedna z najbliższych mu osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem duchowni ruszą z wizytą do wiernych. Jak przebiegać będzie kolęda 2023

O tym się mówi: Zenek Martyniuk zdradza swoje plany na nadchodzące święta. Czy sprawi żonie wyjątkową niespodziankę