Jak przypomina portal "Super Express", Danuta i Zenek Martyniukowie kilka miesięcy temu pożegnali ukochaną suczkę Chicę, która była ich wierną towarzyszką przez ostatnich 8. lat. Szczególnie mocno stratę pupilki ma przeżywać Danuta, która mocno zżyła się z czworonogiem. Czy jest szansa, że pod choinką pojawi się pies?

Plany na święta Martyniuków

Martyniukowie spędzą święta w rodzinnym gronie. Zenek zdradził, że wybierają się do Bielska Podlaskiego, do rodzinnego domu Danuty Martyniuk. Mają świętować wspólnie z siostrami i bratem Danki. Nie zabraknie także mamy Zenka.

W drugi dzień świąt Martyniukowie planują wyjazd do Białowieży. Zenek ma nadzieję, że zimowa pogoda dopisze w czasie tej wyprawy, bo chciałby móc urządzić kulig. Muzyk disco polo zdradził też, że kupił już prezenty. Zrobił to w czasie zagranicznych wyjazdów. Jak sam mówi, na najwięcej podarków mogą liczyć jego żona i wnuczka.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Zenek zapytany o to, czy zdecyduje się podarować żonie czworonoga pod choinkę, odpowiedział, że stanowczo nie. Oboje mocno przeżyli stratę Chici, dlatego nie planują w najbliższym czasie wprowadzenia do rodziny kolejnego czworonoga. "Za bardzo człowiek się przywiązuje. Tydzień czasu płakaliśmy, jakbyśmy utracili co najmniej najukochańszą córeczkę" - powiedział Zenek.

Tak spędzą Sylwestra

Zenek i Danuta Martyniukowie mają nie tylko plany na święta, ale także na zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra. Zenek zdradził, że 29 grudnia wspólnie z ukochaną wyjadą do Zakopanego.

Zenek będzie jedną z gwiazd, które wystąpią na koncercie organizowanym przez TVP w stolicy Tatr. Poza królem disco polo na scenie pojawią się m.in. Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Wiki Gabor, Justyna Steczkowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Na którą z gwiazd na sylwestrowym koncercie TVP czekacie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis usłyszał od lekarzy bardzo przykre słowa. Dla dziennikarza musiał to być ogromny cios

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak mieszkają Kajra i Sławomir. Wnętrza przyciągają wzrok

O tym się mówi: Skarbówka przegląda konta Polaków. Specjaliści nie mają wątpliwości, to jak najszybciej musi się zmienić