Jak podaje portal "Pudelek", Kajra i Sławomir pozostają w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Regularnie dzielą się w mediach społecznościowych szczegółami swojego życia zawodowego, a czasem także prywatnego. Można tam znaleźć też zdjęcia ich warszawskiego lokum. Pomieszczenia robią wrażenie. Zresztą, przekonajcie się sami!

Tak mieszkają Kajra i Sławomir

Kajra i Sławomir we wnętrzach swojego warszawskiego lokum postawili przede wszystkim na wygodę. W większości pomieszczeń dominują jasne barwy, które optycznie rozświetlają wnętrza i je powiększają. Tak jest między innymi w kuchni, gdzie dominuje biel połączona z kamieniem na ścianie, a także drewnianymi blatami i podłogą.

Nad wyspą kucheną widoczny jest okazały srebrny okap. Uwagę przyciąga duża ilość książek, które znajdują się na półkach po zewnętrznej stronie wyspy. Książek w domu Kajry i Sławomira nie brakuje.

W mieszkaniu nie brakuje też elementów związanych z karierą muzyczną Kajry i Sławomira jak choćby złote płyty zawieszone na ścianach.

Kącik muzyczny Kajry/Instagram @Kajra
Kącik muzyczny Kajry/Instagram @Kajra
Kącik muzyczny Kajry/Instagram @Kajra

Także w łazience Sławomir i Kajra postawili na jasne kolory. Na podłodze znajdują się biało-czarne płytki, ułożone w szachownicę. Uwagę przykuwa tu elegancka wanna, ze srebrnymi zdobnymi nogami.

Kajra w łazience/Instagram @Kajra
Kajra w łazience/Instagram @Kajra
Kajra w łazience/Instagram @Kajra

Wyjątkowym miejscem w domu Kajry i Sławomira jest welurowa ściana w niebieskim odcieniu, przy której stoi ławeczka również obita welurem. Widać tu także schody prowadzące do dalszej części domu. Widać tu to, co dominuje w całym domu - otwartą przestrzeń.

Kajra na korytarzu/Instagram @Kajra
Kajra na korytarzu/Instagram @Kajra
Kajra na korytarzu/Instagram @Kajra

Jak podoba się wam dom Kajry i Sławomira?

To też może cię zainteresować: To była ostatnia wola Jerzego Połomskiego. Miał o to prosić swoją menadżerkę przed odejściem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja 50-letnia koleżanka miała zachciankę, żeby urodzić sobie dziecko. Po latach wyszło na jaw, jaki popełniła błąd

O tym się mówi: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz mierzą się z plotkami od lat. Kto kogo zdradza i co ich własciwie łączy