Jak podaje portal "Super Express", Dorota Wellman wygłosiła bardzo zdecydowane oświadczenie. Obok tych słów nie przeszła obojętnie programowa koleżanka Wellman, Małgorzata Rozenek-Majdan. "Czuję, że to było o mnie" - stwierdziła żona Radka Majdana. O co dokładnie chodzi?

Mocne słowa Doroty Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop od lat prowadzą "Dzień dobry TVN" i niezmiennie należą do tych par, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Widzowie cenią ich poczucie humoru, a także profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Ostatnio Wellman pokusiła się o wymowne oświadczenie, które wywołało komentarz ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Mowa o słowach, jakie padły w niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN". To właśnie wówczas Dorota Wellman nie tylko złożyła widzom życzenia, "żeby byli szczęśliwi w gronie swoich najbliższych i prawdziwe relacje między nimi mieli", ale także zwróciła się do nich z ogromną prośbą.

Programowa partnerka Marcina Prokopa zaapelowała do widzów, żeby byli tak łaskawi, by nie hejtować. "My się będziemy poprawiać, ale nie każdy jest perfekcyjny" - dodała na zakończenie Wellman. To właśnie te słowa wzięła do siebie Rozenek-Majdan, która notorycznie pada ofiarą negatywnych komentarzy ze strony internautów.

Lawina krytyki

Poziom agresji, jaki skierowany wobec Małgorzaty Rozenek-Majdan, jest ogromny, a każdy odcinek z jej udziałem, jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. "Ojej. Ale pchacie p. Rozenek na siłę " - to jeden z wielu komentarzy, jakie możemy przeczytać pod postami, gdzie pojawia się żona Majdana.

Co sądzicie o słowach Doroty Wellman i krytyce pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Dorota Szelągowska wróciła do trudnych wydarzeń z przeszłości. Opowiedziała o chorobie mamy. Czy historia znów się powtórzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. On miał 12, ona 15 lat, kiedy zostali rodzicami. Jak żyją po latach

O tym się mówi: Skarbówka przegląda konta Polaków. Specjaliści nie mają wątpliwości, to musi jak najszybciej się zmienić