Jak informuje portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda była gościem opłatkowego spotkania pracowników Inspekcji Ruchu Drogowego. Pierwsza dama mówiła o kończącym się roku, wyzwaniach, jakie przyniósł. Nie zabrakło również życzeń zarówno tych związanych ze zbliżającymi się świętami, jak i przyszłości.

Agata Kornhauser-Duda zadała szyku

Agata Kornhauser-Duda wspólnie z mężem objęli honorowym patronatem obchody związane z dwudziestoleciem działalności kontrolnej prowadzonej przez Inspekcję Transportu Ruchu Drogowego.

Pierwsza dama pojawiała się także na odbywającym się 15 grudnia spotkaniu opłatkowym. W swoim wystąpieniu żona prezydenta Dudy podkreśliła, że był to "rok wytężonej pracy". Podziękowała również za zaproszenie do projektów edukacyjnych prowadzonych przez ITRD, w których aktywnie brała udział.

Na tę okazję Agata Kornhauser Duda założyła spodnie z szerokimi nogawkami, w kolorze szarym. Do tego dobrała bluzkę i długą marynarkę. Stylizację uzupełniały czarne buty.

Agata Kornhauser-Duda/Instagram @itd_gov
Agata Kornhauser-Duda/Instagram @itd_gov
Agata Kornhauser-Duda/Instagram @itd_gov

Wymiana uprzejmości

Pierwsza dama przyznała, że przez różne akcje, w które się włączała wspólnie z ITRD, czuje się związana z tą właśnie służbą. "Tym bardziej się cieszę, że możemy złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne" - powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

Także Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur nie szczędził miłych słów pod adresem pierwszej damy. Podkreślił, że zaszczytem dla nich jest jej obecność. Gajdahur podziękował też Kornhauser-Dudzie, za zaangażowanie w projekty edukacyjne realizowane przez ITRD.

Jak podoba się wam ta stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy?

To też może cię zainteresować: Błąd lekarki mógł kosztować życie nienarodzonego dziecka. Cała sprawa skończyła się szczęśliwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykła przpowiednia dotycząca 2023 roku. Właśnie w tych dniach należy uważnie patrzeć w niebo. Wszystko zaczęło się w dniu świętej Łucji

O tym się mówi: Zdjęcie księżnej Kate wywołało falę spekulacji. Czy przyszła królowa po raz czwarty zostanie mamą