Odkąd pamiętam, moja mama nie była ze mną ani jednego dnia, a nagle się pojawiła. Nigdy jej z nami nie było, nawet, wtedy gdy jej najmłodsze dziecko mocno zachorowało i prawie zmarło, wtedy mojego brata odratowali babcia i ojciec.

Boję się wyobrazić, co by się stało, gdyby nie oni, prawdopodobnie zostałabym sama

To tato czesał mnie rano do szkoły i nie szło mu to najlepiej. Nie miałam wsparcia mamy, kiedy byłam poniżana w szkole, kiedy mówiono mi, że mama mnie porzuciła i że nikt mnie nie chce. Nie dbała o mnie wtedy, bo po prostu jej przy mnie nie było.

Każdego Nowego Roku, mój młodszy brat i ja mieliśmy nadzieję, że nasza mama wróci do naszego życia. Tymczasem lata mijały, a nasze nadzieje pozostały tylko pragnieniami.

Nasz ojciec nie szukał nowej towarzyszki, był oddany naszej matce. Gdy mój brat i ja dorastaliśmy, powiedział nam prawdę: nasza mama odeszła do innego. Miałam pięć lat, a mój młodszy brat miał dwa lata, gdy mama zniknęła z naszego życia.

Po dwóch dekadach zjawiła się w moim życiu, moje dziecko nazywać chce wnukiem, a mnie córką.

Chciała żyć w luksusach, które widziała u innych

Alina całe życie chciała wyjść za mąż. Myślała, że ​​jak wyjdzie za mąż, to wszystko w jej życiu się zmieni, nie będzie już oszczędzać, żeby starczyło do następnej wypłaty. Chciała, żeby jej mąż dał jej futro lepsze niż ma jej przyjaciółka, lecz tak nie było. Przyjaciel był w niej zakochany od szkoły, a potem wyszła za niego. Tylko teraz nie dał jej futra ani pieniędzy, a mieszkali z jego matką.

Alina z zazdrością patrzyła na żony zamożnych mężczyzn, gdy tylko koleżanki urodziły dzieci, nie chciała być gorsza i też urodziła dwoje. Jednak wciąż nie zamierzała iść do pracy, choć pieniędzy jej męża nie wystarczało na życie, o jakim marzyła.

Gdy jej młodsze dziecko, syn skończył dwa latka, Alina zdecydowała się na radykalny krok. Opuściła męża, którego nigdy nie kochała, oraz dwoje ich wspólnych dzieci, by związać się i zamieszkać w innym mieście z zamożnym businessmanem. Najwyraźniej, jej książę w białym Porsche znalazł sobie inną, gdyż zjawiła się po latach w życiu swoich dzieci, sądząc, że usłyszy od nich słowo "mama".

O tym się mówi: Plotki o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim okazały się prawdą. Mało kto dawał temu wiarę. O co chodzi

Nie przegap tego: Paulina Smaszcz została przesłuchana przez policję. Była żona Macieja Kurzajewskiego zradza szczegóły. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy