Sama przez całe życie wychowywałam dzieci. Najstarszy syn zdecydował, że spróbuje pracować za granicą, wyjechał i udało mu się tam dostać pracę. Bardzo się z tego cieszyłam, więc miałam takie same nadzieje co do mojej córki.

Nie wybaczę sobie, że byłam aż tak naiwna

Tymczasem po szkole córka nie była zbyt chętna do pójścia na studia, powiedziała, że ​​potrzebuje roku na odpoczynek i przygotowanie się do studiów wyższych. W tym roku zaczęła spotykać się z chłopakiem, nie zależało jej na nauce. Więc nie było już mowy o uniwersytecie.

Wkrótce wyszła za mąż za tego faceta, zamieszkała z nim i teściową. Jednak ich życie rodzinne nie wyszło. Chłopiec lubił chodzić własnymi ścieżkami, miewał skoki w bok, w ogóle nie chciał słyszeć o dzieciach.

Po długich kłótniach i skandalach, moja córka opuściła go. Po rozwodzie miała trudny okres życia, bardzo się martwiła. Została bez męża, bez rodziny, bez pracy i wykształcenia. Zasugerowałam, żeby nauczyła się pracy krawcowej, żeby jakoś zarobić.

Wstydzę się przed synem, że ma taką siostrę. Trzymam wszystko w tajemnicy

Jednak córka znalazła łatwiejszy sposób na rozwiązanie wszystkich swoich problemów, zaczęła pić. Zaczęła sprowadzać do domu podobne sobie koleżanki i mężczyzn. Poprosiła mnie o moją kartę emerytalną, zapewniając gorąco, że jak znajdzie pracę, odda mi ją i cały dług, ale minął już rok, a córka nadal nie chce mi oddać karty, żyje z mojej emerytury, a ja muszę sprzątać podłogę w aptece, żeby coś zjeść.

Synowi nic nie mówię. Wstydzę się za córkę przy nim, myśli, że u nas wszystko w porządku. I ogólnie: boję się, że jak tylko mój syn pozna prawdę, jego relacje z siostrą bardzo się popsują, nie chcę niepotrzebnych konfliktów w rodzinie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk zdradziła, jak czuje się jej córka. "Myślę, że jest jeszcze jakiś inny plan"

O tym się mówi: Media zelektryzowała wieść o nowym związku Doroty Rabczewskiej. Na temat Dody postanowił wypowiedzieć się jej ukochany. Co mówi o niej Dariusz Pachut