Choć show z udziałem Dody „12 kroków do miłości” nie zakończył się tak, ajkby życzyli sobie tego fani piosenkarki to nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kilka dni temu polskie media zelektryzowała wiadomość dotycząca nowego związku Rabczewskiej. A zasada zdjęcia, które piosenkarka umieściła na Instagramie. Szybko wyszło na jaw, że towarzyszem podróży wokalistki jest jej nowy partner.

To Dariusz Pachut, który jakiś czas temu był związany z Dorotą Gardias. Podróżnik i ratownik medyczny, a także sportowiec wyjechał z Dodą, by zwiedzać najbardziej emocjonujące miejsca Wietnamu. Para zachwyca się też tradycyjną kuchnią ego kraju. Widać, że 37-latek jest oczarowany swoją partnerką i zdobył się na nietypowy komplement. Jaki?

Doda z Dariuszem Pachutem na egzotycznych wakacjach. Nowy partner wokalistki postanowił uraczyć ją wyjątkowym komplementem. Wyjątkowo przypadł jej do gustu!

W trakcie pobytu w Wietnamie para raczy się lokalnymi pysznościami i w trakcie jednego z posiłków Dariusz Pachut zdecydował się na niecodzienny komplement.

Jak można nie być szczęśliwym? Cudowne jedzenie, piękny krajobraz no i piękna kobieta – powiedział rozmarzony Pachut, cytowany przez Plotek.

Dodę wyraźnie rozbawiła cała sytuacja. Nagranie całej sytuacji znalazło się na Instagramie. Doda pozwoliła sobie wrzucić nawet mocno romantyczną naklejkę. Miłość kwitnie!

Jak informował portal "Życie News": OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM

Przypomnij sobie: MIKOŁAJ ROZNERSKI ZASKOCZYŁ SWOICH FANÓW. AKTOR MA NIETYPOWE PLANY DOTYCZĄCE SWOJEJ ZAWODOWEJ PRZYSZŁOŚCI. CO MÓGŁBY ROBIĆ ZAMIAST AKTORSTWA

Portal "Życie News" pisał również: PRZEDSTAWICIELE KILKU ZNAKÓW ZODIAKU SĄ WYJĄTKOWO WRAŻLIWI I EMPATYCZNI. NIEMAL ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA ICH POMOC. TO ŚWIETNY MATERIAŁ NA PRZYJACIÓŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WNĘTRZA DOMU ROXI WĘGIEL MOGĄ ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB. PIOSENKARKA MIESZKA NICZYM PRZECIĘTNA POLSKA NASTOLATKA. OGRÓD JEJ RODZICÓW ZACHWYCIŁ FANÓW