Nie jest tajemnicą, że Mikołaj Roznerski od kilku lat jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia . Jego kariera zaczęła się od „M jak Miłość”, a później zaczął otrzymywać coraz ciekawsze propozycje zawodowe. Mimo tego, że wciąż wciela się w Marcin Chodakowskiego z telenoweli TVP2 to możemy go często zobaczyć kinowych hitach i na deskach teatru.

O Roznerskim od pewnego czasu jest jednak głośno również ze względu na jego problemy osobiste. Aktor ma 11-letniego syna z jednego z poprzednich związków. Przez kilka lat był związany z Adrianą Kalską, z którą do dziś gra małżeństwo w „M jak Miłość”. Widzowie nie ukrywają jednak, że od ich rozstania w realnym życiu wątek Chodakowskich nie jest już tak porywający. Teraz aktor zaangażował się w nowy projekt, który wielu jego fanów odebrało jako chęć rozstania się z dotychczasową profesją. O co chodzi?

Mikołaj Roznerski ma zamiar rzucić aktorstwo? Artysta zajął się inną dziedziną sztuki. Czy to oznacza nową zawodową ścieżkę?

To było sporym zaskoczeniem dla fanów aktora. Roznerski postanowił podzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi otaczającej go rzeczywistości. Wyszedł z tego nie poemat, a kilkanaście rapowych wersów, które trafiły na Instagram aktora.

Chcę wrócić na moje boisko... chcę wrócić na moje boisko.../to żaden rap to tylko .. mówienie w takt/Właśnie uderza #roznerSquad../Poezje sieje #warszawskitraktat… - czytamy.

Dodatkowo aktor zaznaczył, że już wkrótce jego fani doczekają się nowego projektu. Czy to oznacza, że Roznerski chce zostać raperem?

Jak informował portal "Życie News": NIEBYWAŁE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI. 90-LETNIA STARUSZKA PO RAZ PIERWSZY ZOBACZYŁA NOWO NARODZONĄ WNUCZKĘ. REAKCJA BABCI CENNIEJSZA NIŻ TYSIĄC SŁÓW

Przypomnij sobie: WIDEO Z UROCZYM SZCZENIAKIEM BŁYSKAWICZNIE ZDOBYWA POPULARNOŚĆ W SIECI. JEST TAK SŁODKI, ŻE NIE MOŻNA ODERWAĆ OD NIEGO OCZU. MALUCH POTRZEBUJE POMOCY

Portal "Życie News" pisał również: PORAŻAJĄCY PROCEDER DOTYKA WIĘKSZOŚCI RZEK W POLSKICH GÓRACH. TURYŚCI, OCZYSZCZALNIE I PENSJONATY MAJĄ LITOŚCI. MIESZKAŃCY MÓWIĄ O PLADZE TRUCICIELI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MŁODY KSIĄDZ POSTANOWIŁ ROZSTAĆ SIĘ Z PARAFIĄ. WIKARY WYJAWIŁ WIERNYM POWÓD DECYZJI PODCZAS MSZY. WSZYSCY ZANIEMÓWILI. W KOŚCIELE STAWIŁA SIĘ POLICJA