Jak podaje portal "Super Express", fryzjerzy pokazali najmodniejsze fryzury na nadchodzący 2023 rok. Fanki krótkich fryzur będą zachwycone. Prezentujemy wybór najlepszych krótkich fryzur dla pań 60 plus.

Te fryzury dla pań 60 plus będą najmodniejsze w 2023 roku

Fryzjerzy i styliści już nie raz udowodnili, że dobrze dobrana fryzura może zdziałać prawdziwe cuda. Dzięki niej można podkreślić nasze atuty i ukryć mankamenty. Dobrze dobrana fryzura potrafi także odjąć lat. Jaką fryzurę powinny wybierać panie 60 plus?

Pixi cut

W przyszłym roku fryzjerzy stawiają na włosy krótkie. Hitem 2023 roku ma być strzyżenie "Pixi cut". Szczególnie dobrze wygląda u osób, które mają kształtną głowę, przylegające uszy, długą szyję i regularne rysy twarzy. Strzyżenie to charakteryzuje się tym, że włosy na bokach i na karku strzyżone są krócej niż w górze głowy.

Pixi cut/YouTube @Latesthairstylepedia
Pixi cut/YouTube @Latesthairstylepedia
Pixi cut/YouTube @Latesthairstylepedia

Jednym z wariantów tej fryzury jest pozostawienie dłuższej grzywki, która może opadać na czoło lub być asymetrycznie układana na bok.

Pixi bob

Pixi bob łączy w sobie elementy z cięcia pixi cut i klasycznego boba. Charakteryzuje się mocnym wycieniowaniem i asymetrycznie ułożoną grzywką. Taka fryzura odejmuje lat, a jej dodatkowym atutem jest to, że szybko i łatwo można ją ustylizować.

Modne fryzury/YouTube @Wiem
Modne fryzury/YouTube @Wiem
Modne fryzury/YouTube @Wiem

Long bob

W tej fryzurze włosy sięgają lekko za podbródek, co pozwala wysmuklić rysy twarzy i odjąć sobie kilka lat. Można ją nosić zarówno w wersji z grzywką, jak i bez niej.

Curtain bangs

Od kilku sezonów furorę robi grzywka curtain bangs, która świetnie sprawdzi się również u pań 60 plus. We fryzurze tej grzywka rozchodzi się po obu stronach głowy z przedziałkiem na środku, nadając fryzurze zwiewności i świeżości.

Przypadło wam do gustu któreś ze strzyżeń?

To też może cię zainteresować: Blanka Lipińska szczerze o dawnym wyglądzie. Gwiazda pokazała własne archiwalne zdjęcia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plotki na temat operacji plastycznej Małgorzaty Sochy. Wszystko wyszło na jaw podczas ostatniego eventu

O tym się mówi: Anna Lewandowska opuszcza w pośpiechu Katar. Dlaczego zostawiła Roberta samego