W każdym sklepie z chemią gospodarstwa domowego możemy spotkać setki produktów, które przeznaczone są do prania. Od różnorodnych płynów i proszków, przez kule czy ściereczki zapachowe, zmiękczacze, ściereczki wyłapujące kolory, wybielające i wiele, wiele innych.

Tanio i dobrze

Niestety, wiele z tych produktów kosztuje całkiem sporo, a co więcej, nie zawsze mamy pewność, że faktycznie uzyskamy taki efekt, jak obiecuje producent. Okazuje się jednak, że niektóre z oferowanych przez znane marki produktów, możemy wykonać samodzielnie i to z o wiele mniejszym nakładem budżetu.

Mowa tutaj między innymi o ściereczkach zapachowych, które umieszczamy w bębnie pralki, a które mają nadawać naszemu praniu niesamowity zapach. Do ich wykonania potrzebujemy zaledwie wody, płynu do płukania oraz kilku gąbczastych ściereczek.

Będziecie zachwyceni efektem

Ściereczki tniemy na kilka części. W zamykanym pojemniku umieszczamy 2-3 miarki wody i tyle samo ulubionego płynu do płukania. Następnie do pojemnika wrzucamy pocięte ściereczki i zostawiamy je tam.

Teraz przy przygotowaniu każdego prania wyjmujemy jedną ze ściereczek i wkładamy bezpośrednio do bębna, razem z praniem. Zapach prania będzie o wiele bardziej intensywny niż przy klasycznym użyciu płynu do prania, a wy będziecie zachwyceni!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ