Zatrważająca historia młodej kobiety, która powinna być przestrogą dla wszystkich!
Nie potrafię oprzeć się uczuciom i wycofać się ze związku z chłopakiem mojej szwagierki . To on jest ojcem mojego najmłodszego dziecka! Wiem, że powinnam przestać, ale ta relacja to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła.

Pięć lat temu wprowadziłam się do mojego ówczesnego chłopaka, na krótko przed narodzinami naszego syna. W ogródku za domem panował kompletny bałagan. Wyglądało to jak wysypisko. Siostra mojego chłopaka powiedziała, że jak wszystko uporządkujemy to to jej chłopak przyjedzie dużym samochodem i pomoże wywieźć śmieci.

Kiedy spotkałam go po raz pierwszy od razu nie mogłam oderwać od niego oczu – był wręcz zjawiskowo przystojny. Dziś on ma 34 lata, a mój mąż ma 28 lat. Kilka miesięcy później powiedział mi, że jest mną zainteresowany od pierwszego dnia, kiedy mnie zobaczył.

„Nie mogłam mu się oprzeć, a teraz jest ojcem mojej córki”. Młoda kobieta nie potrafi wybrać między mężem, a kochankiem

Nie mogłam mu się oprzeć i praktycznie od razu staliśmy się kochankami, a nasza relacja trwa do dziś. Moja intymność z mężem ustała praktycznie rok po naszym ślubie, czyli trzy lata temu, a jemu to chyba pasuje.

W zeszłym roku zaszłam w ciążę, a teraz moja córka ma trzy miesiące. Mój mąż nawet nie połączył faktów, a ja od razu zdałam sobie sprawę, że to nie jest jego dziecko. Mój kochanek przyznał, że to jego córka i zapewnia, że będzie przy niej, jeśli kiedykolwiek będzie go potrzebować, jednak nasz związek musi pozostać tajemnicą.

Często widujemy się z rodziną i przyjaciółmi. Powiedziałam mu, że musimy zakończyć naszą relację, bo nie da się tego ukryć na dłuższą metę, ale on jest temu przeciwny.

Nie kocham już mojego męża. Nic między nami nie ma. Próbowałam go zostawić, ale dla dobra dzieci znoszę życie przy nim. Dodatkowo nie wiem, czy ojciec mojej córki czuje do mnie coś więcej niż pożądanie. To wszystko jest zbyt skomplikowane. Co mam zrobić?

Jak informował portal "Życie News": OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM

Przypomnij sobie: MIKOŁAJ ROZNERSKI ZASKOCZYŁ SWOICH FANÓW. AKTOR MA NIETYPOWE PLANY DOTYCZĄCE SWOJEJ ZAWODOWEJ PRZYSZŁOŚCI. CO MÓGŁBY ROBIĆ ZAMIAST AKTORSTWA

Portal "Życie News" pisał również: PRZEDSTAWICIELE KILKU ZNAKÓW ZODIAKU SĄ WYJĄTKOWO WRAŻLIWI I EMPATYCZNI. NIEMAL ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA ICH POMOC. TO ŚWIETNY MATERIAŁ NA PRZYJACIÓŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WNĘTRZA DOMU ROXI WĘGIEL MOGĄ ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB. PIOSENKARKA MIESZKA NICZYM PRZECIĘTNA POLSKA NASTOLATKA. OGRÓD JEJ RODZICÓW ZACHWYCIŁ FANÓW