Mieszkańcy bloków doskonale zdają sobie sprawę z tego, że czasem życie z sąsiadami nie należy do najłatwiejszych. Często dochodzi bowiem do licznych napięć pomiędzy lokatorami żyjącymi w jednej spółdzielni. Małe kłótnie można jednak jakoś załagodzić. Gorzej, kiedy sąsiedzi naprawdę powodują spore problemy.

Nowi sąsiedzi, nowe problemy

Tak też było w przypadku mieszkańców jednego z bloków w Pile. Pewnego dnia z jednego z mieszkań zaczął wydobywać się nieprzyjemny zapach. Z czasem odór ten przybierał na sile do takiego stopnia, że nie dało się wejść do klatki. Sąsiedzi byli przekonani, że smród pojawił się niedługo po tym, jak do bloku wprowadzili się nowi lokatorzy.

Finalnie sąsiedzi wspólnie zebrali komitet, którego zadaniem było sprawdzenie wszystkich mieszkań i zlokalizowanie przyczyny nieprzyjemnego odoru. Kiedy odkryto prawdę nie wiedziano czy lepiej jest się śmiać czy może płakać.

Trudno w to uwierzyć

Nowi sąsiedzi, którzy niedawno zamieszkali w bloku przez wiele lat żyli w malutkim gospodarstwie. Kiedy postanowili je sprzedać nie wiedzieli, co mogą zrobić ze zwierzętami, więc postanowili je ze sobą zabrać. Nie byłoby nic dziwnego w tym, że postanowili przyprowadzić ze sobą kota oraz psa. Zaskoczenie wolontariuszy wzbudziła jednak dorodna, ważąca ponad 100 kg świnia.

Kobieta zatrzasnęła drzwi tuż przed nosem sąsiedzkiego komitetu i wykrzyczała, że nie będzie rozmawiać na ten temat. Finalnie jednak sprawa została rozwiązana przy pomocy policji. Takie kroki należało podjąć dla dobra zwierzęcia oraz sąsiadów.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ