Boleśnie zepsuta dziewczyna. Macha rzęsami, prostuje włosy, zamiast ust, na twarzy ma pontony. Paznokcie są tak długie, że nawet nie rozumiałam, jak radziła sobie z potrzebą fizjologiczną. Tymczasem co robić - to był wybór naszego syna Andrzeja. Chociaż w ogóle go nie rozumiałam, z Natalią było jasne, że jest jedną z tych, które nie będą pracować - usiądzie na dupie i będzie żerować.

Wybranka syna kompletnie nie nadawała się na żonę i matkę

Ponieważ Andrzej ją wybrał, zgodziliśmy się, ponieważ mamy jednego syna. Nawet kupiliśmy im mieszkanie na własny koszt - wszystko po to, by tylko nasz syn był szczęśliwy. Natalia urodziła syna, była na urlopie macierzyńskim. A gdy synek miał 3 lata, okazało się, że znowu jest w ciąży. Myślałam, że wszystko, co robi, jest po prostu nie do pracy. No dobrze - Andrzej zarabiał przyzwoicie, jakoś utrzymywał ją i dzieci.

Cóż, potem żal - nasz jedyny syn miał wypadek i zmarł. Biada nam, rodzicom. Dwoje dzieci zostało bez ojca, dwóch chłopców, a my jesteśmy bez ukochanego syna. Natalia udawała, że ​​się smuci, ale nie można było tego wywnioskować z jej wyglądu. Po śmierci Andrzeja zaczęła się jeszcze bardziej stroić. Jasne jest, po co - znaleźć faceta dla siebie. W końcu, jak można siedzieć bez pieniędzy.

Postanowiliśmy wprowadzić drastyczne zmiany

Przez półtora roku płaciliśmy z mężem za wszystko - za mieszkanie komunalne, za dokarmianie dzieci w przedszkolu i szkole, kupowaliśmy ubranka dla dzieci. Natalia również prosiła o „posiłek”, a sama szła zrobić sobie paznokcie.

Nasza cierpliwość dobiegła końca, kiedy zaczęła przynosić nam dzieci na kilka dni w tygodniu. Myślałam, że znalazła pracę. Jednak gdzie tam - najwyraźniej znalazła już nowego sponsora. Więc zdecydowaliśmy z mężem, że więcej pieniędzy nie damy. Kupimy wszystko, czego potrzebują wnuki, a pieniędzy ta baba nie zobaczy. Jaka szkoda, że ​​Andrzejek umarł, ale wybrał żonę do niczego, co za szkoda.

Zerknij tutaj, aby nie przegapić newsów na topie: Edward Miszczak ma zostać dyrektorem programowym Polsatu. Już słychać o pierwszych zmianach

O tym się mówi: Niebawem rusza nabór wniosków. Można zyskać nawet 1500 złotych. Kto może ubiegać się o dodatek