Jak podaje portal "Lelum", fani Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mieli okazję zobaczyć, co ich ulubieńcy robią za kulisami programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że zakochani prowadzący znaleźli sobie wyjątkowe zajęcie na czas przerwy. Zrobiło się gorąco.

Zakochani

Nie ma wątpliwości, że najgorętszą parą polskiego show-biznesu są w tym roku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Plotki na temat ich romansu pojawiły się niedługo po tym, jak aktorka z "M jak miłość" ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, a on wyznał, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci.

Prawdę o tym, że ralcja Cichopek i Kurzajewskiego wykracza poza czysto zawodową, poznaliśmy całkiem niedawno. Para zdecydowła się ujawnić po tym, jak była żona Kurzajewskiego zdradziła, że Kasia i Maciek pojechali razem do Izraela. Od tej pory Paulina Smaszcz co rusz zdradza kolejne rewelacje dotyczące Kurzajewskiego i jego związku z Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nagranie zza kulis

Ostatnie dni nie są szczególnie ciepłe, co odczuli również prowadzący "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że w przerwie reklamowej Maciek Kurzajewski i Katarzyna Cichopek szukają odrobiny ciepła, żeby się rozgrzać. I wtedy z pomocą przychodzi im kominek.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Katarzyna siada przy kominku. "Kiedy w „Pytaniu na śniadanie” pojawia się przerwa oni, wtedy siadają przy kominku […] Jak nam jest dobrze i sympatycznie" - zdradził Maciej Kurzajewski, który nie spuszcza ukochanej z oka.

Relacja zza kuli "Pytania na śniadanie"/Instgram @Pytanie na śniadnie
Relacja zza kuli "Pytania na śniadanie"/Instgram @Pytanie na śniadnie
Relacja zza kuli Pytania na śniadanie/Instgram @Pytanie na śniadnie

Którą parę prowadzących "Pytanie na śniadanie" oglądacie najchętniej?

To też może cię zainteresować: Dziecko rozśmieszyło wszystkich podczas chrztu. Nawet ksiądz nie był w stanie powstrzymać się od śmiechu. Nagranie podbija sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdobył się na szczerość. Jego wyznanie rozsierdziło internautów. O co poszło

O tym się mówi: Niebawem rusza nabór wniosków. Można zyskać nawet 1500 złotych. Kto może ubiegać się o dodatek