Jak podaje portal "Pomponik", za nami finał kolejnej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Fanów formatu czekało sporo emocji, szczególnie w kontekście Marty i Macieja. Internauci mocno skomentowali zachowanie uczestnika. Co ich tak rozsierdziło?

Internauci krytykują Macieja. Czy słusznie?

Fanom kontrowersyjnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie spodobało się zachownie Macieje. Uczestnik przyznał, że się zakochał, choć niestety wybranką jego serca nie okazała się, przydzielona mu przez ekspertów Marta. Mało tego, Maciej miał zakochać się jeszcze przed wzięciem udziału w formacie.

W przypływie szczerości Maciej dodał, że początkowo zakochał się bez wzajmności. Jego wybranka miała nim nie być zainteresowana, co jasno dała mu do zrozumienia. Stąd decyja o wzięciu udziału w projekcie. Po zakończeniu programu, uczucia tamtej kobiety wobec Macieja, miały ulec zmianie.

"(...) zdała sobie sprawę, że sama siebie okłamała, oszukała swoje uczucia. O miłość trzeba walczyć. Jestem zauroczony, ale z dystansem. Mam dużo wolnego czasu i poświęcam go teraz na budowanie relacji z Patrycją" - powiedział Maciej w rozmowie z ekspertką.

W sieci zawrzało

Zachowanie Macieja spotkało się z ostrą reakcją ze strony internautów, którzy podkreślali, że zachował się on bardzo nieuczciwie wobec swojej żony. Ich relacja od początku była skazana na klęskę, bo Maciek od początku był zakochany w kimś innym.

Jedna z komentujących osób stwierdziła, że być może stąd wynikał negatywny stosunek Maćka do Marty. "Miał ciągle w głowie obraz tamtej kobiety i wszystko w Marcie porównywał do niej" - napisała. Inna z komentujących osób podkreśliła, że w tej sytuacji, jest jej naprawdę szkod Marty.

A wy, co sądzicie o zachowaniu Maćka?

To też może cię zainteresować: Niezwykłe nagranie obiegło sieć. Świadkowie nie mają wątpliwości, że na filmie widać Boga

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatnie pożegnanie Jerzego Połomskiego. "Wzruszał i bawił Polaków przed dekady"

O tym się mówi: Czeka nas wielka zmiana pogody. Niż Denis nadciąga nad Polskę. Czy czekają nas opady śniegu