Jak przypomina portal "Super Express", już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". W mediach pojawił się zwiastun finałowego odcinka, w którym dowiemy się, kto znalazł miłość, a komu się to nie udało. Czy finał stanie się też okazją do pożegnania Marty Manowskiej z miłosnym show TVP?

Finał kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"

W finałowym odcinku kończącym kolejną edycję programu "Rolnik szuka żony", będziemy mieli okazję przekonać się, co wydarzyło się w życiu bohaterów sezonu po tym, jak zakończyła się praca na planie. Z zapowiedzi wynika, że nie zabraknie łez, które niestety nie w każdym przypadku będą oznaką szczęścia.

Na wiele emocji muszą przygotować się fani Justyny, która mocno przeżyje rozmowę Tomasza R. z 23-letnią Klaudią. Dziewczyna nie pojawi się w studiu osobiście, ale będziemy ją widzieli w trakcie łączenia on-line.

Rolniczka Klaudia będzie musiała się zmierzyć z zarzutami Kamila, który zarzuca jej, że od początku faworyzowała Valentyna. Wiele emocji czeka również fanów Mateusza, który był najmłodszym uczestnikiem programu. Okazuje się, że w jego życiu nastąpiły spore zmiany.

Czy Marta Manowska odejdzie z programu?

Wiadomo też, że w finałowym odcinku Marta Manowska ma przekazać bardzo ważną informację. W przestrzeni medialnej pojawiają się spekulacje, że być może prezenterka ogłosi swoją rezygnację z prowadzenia uwielbianego formatu.

Warto przypomnieć, że Manowska prowadzi program od początku i kończy właśnie 9. edycję miłosnego show. Czy faktycznie przekaże, że czas na nowe wyzwania? Przekonamy się w najbliższą niedzielę o godzinie 22:00.

Myślcie, że faktycznie Marta Manowska ogłosi swoje odejście?

To też może cię zainteresować: Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdobył się na szczerość. Jego wyznanie rozsierdziło internautów. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paweł Kukiz komentuje sprawę apostazji Dawida Podsiadło. Padły mocne słowa

O tym się mówi: Dziecko rozśmieszyło wszystkich podczas chrztu. Nawet ksiądz nie był w stanie powstrzymać się od śmiechu. Nagranie podbija sieć