Pomimo faktu, że Kurzajewski i Smaszcz nie są małżeństwem już od jakiegoś czasu, gdy była żona dziennikarza zobaczyła jego wspólne zdjęcie z Katarzyną Cichopek, jakie powstało w Izraelu, nie wytrzymała i postanowiła zrobić szum wokół siebie i nowego związku byłego męża.

Każdy jej następny wywiad udzielany mediom usiany był krytyką Katarzyny Cichopek i wszystkich młodych kobiet wiążących się z dużo starszymi od siebie mężczyznami, a także zapewnieniami, że Maciej Kurzajewski był miłością jej życia.

Paulina Smaszcz się doigrała. Doczekała się stanowczej reakcji byłego męża

Opowiadała między innymi, że ich wspólni synowie nie są mile widziani w domu ojca w obecności Katarzyny Cichopek, a ich rodzinne fotografie wraz z psem zniknęły z domu. W niewybrednych słowach poinformowała o tym, że Maciej ją oszukał i okazał brak szacunku do ich wspólnych rodzinnych tradycji i wspomnień, zabierając Katarzynę do Izraela, które kiedyś stanowiło ich wspólne, ulubione miejsce.

Z jednej strony opowiadała o mile spędzonych chwilach u boku Macieja, z drugiej zaś obsmarowała go w prasie. W pewnym momencie media zaczęły donosić o adekwatnej reakcji Macieja na zachowanie byłej żony.

Joanna Kurska skomentowała dalsze losy w śniadaniówce Kasi i Macieja

Teraz media donoszą o tym, jak całą tę sytuację skomentowała w jednym z wywiadów Joanna Kurska, która jako producentka programu "Pytanie na Śniadanie", jest szefową Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości odnośnie do dalszej kariery kochanków w śniadaniówce.

Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy. Sugeruję się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcją naszych widzów. Jestem producentem "Pytania na Śniadanie" i szefową Kasi i Macieja. Dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom - stwierdziła Joanna Kurska.

Zerknij na to, aby nic ważnego ci nie umknęło: Ojciec Agaty Kornhauser-Dudy ma spory dorobek. Nie wszyscy wiedzą, kim jest teść prezydenta Andrzeja Dudy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy ostatnio: Bogumiła Wander mocno zmieniła się z biegiem lat. Jak teraz wygląda gwiazda TVP