Uwielbiana przez widzów Telewizji Polskiej Bogumiła Wander, niegdyś była ozdobą zespołu spikerów zatrudnionych w telewizji polskiej. Przed kilkoma laty gwiazda TVP trafiła do domu opieki, gdyż problemy zdrowotne mocno się nasiliły.

Każdy zachwycił się jej urodą i profesjonalizmem

Jej telewizyjna popularność wynikała głównie z jej profesjonalizmu i doświadczenia dzięki wieloletniej pracy przed kamerą jako prezenterka i spikerka telewizyjna. Już prawie 20 lat minęło, od kiedy Bogumiła Wander nie pracuje w studiu wiadomości, a jej ostatni występ w Telewizji Polskiej miał miejsce w 2003 roku.

Starsze pokolenia widzów bardzo dobrze pamiętają gwiazdę TVP i z sentymentem powracają do archiwalnych materiałów z udziałem ich ulubionej spikerki. Niestety, po zdiagnozowaniu u niej Alzheimera, wyszło na jaw, dlaczego gwiazda ma ogromne problemy z pamięcią. Na szczęście, pomimo przebywania w domu opieki, jej wspaniały mąż Krzysztof Baranowski wciąż trwa przy niej i dba o każdy aspekt jej życia.

Zanim prezenterka na dobre zakończyła współpracę z telewizją, miała trzyletnią przerwę w pojawianiu się na szklanym ekranie, która rozpoczęła się w 1979 roku.

Gdy wróciła po trzech latach, cieszyła swoją obecnością oczy i uszy widzów przez następnych ponad 20 lat. Była piękna i utalentowana. Jak teraz wygląda Bogumiła Wander? Choć minęło mnóstwo czasu, od kiedy gwiazda była u szczytu kariery, wciąż wygląda pięknie!

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Niezwykłe nagranie obiegło sieć. Świadkowie nie mają wątpliwości, że na filmie widać Boga

O tym się mówi: Okręgowe Izby Aptekarskie biją na alarm. Od 1 grudnia wejdzie w życie zmiana, która może utrudnić pacjentom dostęp do leków