Jednak czy wiesz, że może to być echo Siły Wyższej próbującej się z tobą skontaktować? W tradycyjnej medycynie chińskiej wyróżnia się meridiany, na których zlokalizowane są punkty akupunktury i akupresury. Według chińskich wierzeń te meridiany energetyczne są połączone z systemem zegarowym, który naprzemiennie energetyzuje różne części ciała. Dlatego, jeśli budzisz się w nocy o różnych porach, oznacza to, że twoje ciało doświadcza pewnych doznań i sygnalizuje ci określone problemy fizyczne i emocjonalne.

Nie ignoruj ​​​​budzenia się w środku nocy

Uważa się, że w snach otrzymujemy wiadomości od Siły Wyższej, które mogą nam wiele powiedzieć o naszej duchowej ścieżce. Czy budzisz się każdej nocy o tej samej porze?

Problemy ze snem między 21.00 a 23.00 są oznaką stresu. To jest zwykła pora snu dla większości ludzi. Jeśli masz trudności z zasypianiem w tym okresie, może to oznaczać nadmierne zmartwienia i stres. W takim przypadku zaleca się uciekanie się do medytacji.

Pobudka między 23:00 a 1:00 jest oznaką emocjonalnej frustracji. Według tradycyjnej medycyny chińskiej jest to czas aktywności pęcherzyka żółciowego. Jeśli obudzisz się w tych godzinach, może to oznaczać emocjonalne rozczarowanie, więc pozytywne mantry i ćwiczenia na samoakceptację i przebaczenie pomogą ci.

Pobudka między 1:00 a 3:00 jest oznaką gniewu. Ten meridian energetyczny jest związany z wątrobą. Przebudzenie w tych godzinach wiąże się ze złością i nadmiarem energii yang. Aby spać spokojnie, pij zimną wodę i medytuj.

Pobudka między 3:00 a 5:00 to znak, że przemawia do Ciebie Siła Wyższa. Ten okres jest związany z płucami i uczuciem smutku. Jeśli obudzisz się w tym czasie, może to oznaczać, że Siła Wyższa chce cię poprowadzić do twojego prawdziwego celu. Aby ponownie zasnąć, użyj ćwiczeń oddechowych i modlitw.

Pobudka między 5:00 a 7:00 jest oznaką blokad emocjonalnych. Ten okres jest energetycznie związany z jelitem grubym. Jeśli budzisz się o tej porze, prawdopodobnie masz jakieś blokady emocjonalne. Aby zasnąć, rozciągnij mięśnie lub idź do łazienki. Nasze ciało to niesamowita rzecz. Jeśli nauczymy się zauważać i słuchać tego, co Ono próbuje nam powiedzieć, możemy poprawić zarówno fizyczne, jak i duchowe aspekty naszego życia.

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostanich dniach: Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia zdobył się na szczerość. Jego wyznanie rozsierdziło internautów. O co poszło

O tym się mówi: Paweł Kukiz komentuje sprawę apostazji Dawida Podsiadło. Padły mocne słowa