Wodniki czeka spore wyzwanie w grudniu 2022 roku, ze względu na układ planet. Będą one powodem ujawnienia wielkiego sekretu, jaki Wodnik skrywa od dawna. Retrogradacja Marsa wpłynie na spore zmiany u wszystkich znaków zodiaku, lecz Wodnik powinien być szczególnie ostrożny.

Większość Wodników to osoby pozytywnie myślące i wierzące w szczęśliwy styl życia. Wiele osób uważa, że ​​noszący wodę, znak Wodnika, oznacza skarby uczciwości i szczerych intencji, które ten znak przynosi światu.

W grudniu może u Wodnika zrobić się gorąco. Sekret skrywany od dawna może ujrzeć światło dzienne

Wodniki nie pokazują swoich emocji publicznie. Mimo że większość z nich jest niezwykle emocjonalna i nawet najdrobniejsza rzecz może ich zranić. Przez większość czasu zachowują emocjonalną stronę dla siebie i bardzo rzadko pokazują ją swoim bliskim.

Grudzień będzie sprzyjającym miesiącem dla mieszkańców Wodnika. Musisz zadbać o swoje zdrowie, ponieważ ten miesiąc może być trudny. Jednak twoja siła woli będzie silna, a twoja odwaga i męstwo wzrosną, co poprowadzi cię do przodu na wielu frontach życia. Będziesz także w stanie osiągnąć sukces w ważnych zadaniach na czas, pozostając w dobrej kondycji.

Niektórzy ludzie potrafią kłamać i nie zwracać na siebie uwagi otaczających ich osób. Wodnicy wierzą w uczciwość i nawet czasami, gdy próbują kłamać, odwraca się to przeciwko nim. Ze względu na swoją naturę bycia szczerym z ludźmi, nie mogą nawet kłamać w scenariuszach współczucia. Wenus radzi ci (między 10 a 18) przejrzeć swoje przeszłe historie, aby świadomie uchwycić przyszłe wydarzenia. Od 20-go Jowisz może sprzyjać spotkaniom, ale i nieporozumieniom (22-go).

Mogą one wyniknąć z tego, że wyjdą na jaw sekrety Wodnika, które mogą się nie spodobać kilku osobom.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Ważąca niemal 300 kilogramów kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Jak się zmieniła

O tym się mówi: Sekret prezydenta Andrzeja Dudy ujrzał światło dzienne. Wiadomo dokąd głowa państwa wymyka się z domu