Nie ma wątpliwości, że po pewnym czasie do każdego związku wkrada się rutyna. Tak było i w przypadku Mateusza i jego ukochanej. Kiedy na świat przyszły dzieci, para nie miała dla siebie czasu, Sylwia była nieustannie zmęczona i kapryśna. Nic dziwnego – spadła na nią masa obowiązków.

Prawie zrujnował związek

Mateusz poznał w pracy nową koleżankę. Od razu zwróciła jego uwagę. Piękna, radosna, zadbana. Niedługo po poznaniu zaczęli regularnie się spotykać, a mężczyzna wmawiał swojej żonie, że musiał zostać dłużej w pracy. Mateusz bywał nawet u swojej nowej koleżanki w domu, co dodawało mu radości i dawnego, nastoletniego podniecenia.

Pewnego dnia, kiedy wrócił do domu zauważył, że jego żona coś podejrzewa. On radosny i szczęśliwy po randce ze swoją kochanką, ona przytłoczona domowymi obowiązkami. Powiedziała tylko, że jest bardzo zmęczona i później dokończy zmywanie, a następnie zamknęła się w sypialni. Po pewnym czasie Mateusz postanowił zajrzeć do pokoju.

To, co ujrzał nieco skruszyło jego serce. Sylwia zasnęła w ubraniu, nieuczesana i wyraźnie zmęczona. Tuż koło niej leżał album ze starymi zdjęciami pary. Mateusz przypomniał sobie, jacy byli wówczas szczęśliwi, zakochani i zapatrzeni w siebie. On nie spał po nocach, bo myślał o Sylwii, ona codziennie zachwycała go pięknem i radością. Mężczyzna zdał sobie sprawę kogo naprawdę kocha i o co chce zawalczyć.

W ostatniej chwili dostrzegł to, na czym mu zależy

Natychmiast zadzwonił do swojej mamy i poprosił ją, aby zabrała dzieci na jeden dzień. Zaplanował romantyczną randkę, kupił kwiaty, zabiegał o Sylwię tak, jak dawniej. Natychmiast zobaczył, jak jego żona odmieniła się i znów była dawną Sylwią. Radosna, szczęśliwa, zakochana na nowo.

Mateusz zdał sobie sprawę jaki błąd popełnił zaniedbując swoją żonę i uganiając się za nową koleżanką z pracy. Niejednokrotnie jeszcze musiał odrzucać połączenia od swojej kochanki, jednak postanowił, że to właśnie z Sylwią spędzi resztę życia i będzie o nią dbał tak, jak najlepiej tylko potrafi.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ