Program „Królowe życia” od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Widzowie z zainteresowaniem obserwują życie bohaterów, zarówno podczas emisji kolejnych odcinków, jak i w mediach społecznościowych.

Ogromne zmiany w wyglądzie gwiazdy TTV

Jak podaje portal Super Express, ostatnio w życiu jednej z gwiazd programu doszło do ogromnych zmian! Edzia postanowiła bowiem pochwalić się swoim obserwatorom nowym wyglądem. Chodzi o zęby!

Na opublikowanym zdjęciu widzimy Edzie, która rozbawiona chowa się za okularami przeciwsłonecznymi. Na pierwszy plan rzuca się oczywiście śnieżnobiały uśmiech kobiety, którego nie mogli przeoczyć obserwatorzy!

Co na to sama zainteresowana?

- Niech się pani nie obrazi, ale te "nowe zęby" nie są w ogóle pod panią dobrane, mega sztucznie i, moim zdaniem, bardziej szpecące.

- Wygląda pani, jakby miała taką nakładkę założoną, co w walkach nakładają sobie na zęby – komentowali internauci.

Wiadomo jednak, że sama Edzia do tej pory nie odpowiedziała na żaden z zarzutów wystosowanych w jej stronę. Widocznie kobiecie podoba się taki image i nie zamierza spierać się z obserwatorami.

A co Wy sądzicie o takim wyglądzie Edzi? Czy faktycznie nowe uzębienie pasuje jej do wyglądu, czy może zbyt mocno się odznacza? Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ