Olga ma 35 lat i od ośmiu lat jest, w wydawało jej się, że szczęśliwym związku ze swoim partnerem. Wiele osób już od dłuższego czasu dziwiło się dlaczego para nie podejmuje żadnych kroków, aby prawnie uregulować swój związek. Sama Olga nie wiedziała jednak jak odpowiedzieć na to pytanie.

Od lat żyli w nieformalnym związku

Jak wyznała kobieta, na samym początku relacji, pary nie było stać na ślub. Wtedy podjęli decyzję, że teraz zamieszkają razem, a uroczystość kiedyś zorganizują. Z czasem zagłębiali się jednak w przekonaniu, że taki ślub to wyrzucenie pieniędzy w błoto i lepiej finanse przeznaczyć na coś zupełnie innego, np. na podróż.

Po pewnym czasie Olga zadecydowała, że jeśli zajdzie w ciąże, to uregulują swój związek, aby dziecko nosiło takie samo nazwisko jak oni. Okazało się jednak, że kobieta nie może zajść w ciążę. Olga korzystała z pomocy wielu specjalistów, jednak nikt nie potrafił jej pomóc w tej kwestii. Jednak kobieta nie spodziewała się, że niebawem spotka ją taka tragedia.

Tego się nie spodziewała

Już od pewnego czasu znajoma Olgi mówiła jej, że widuje jej mężczyznę wchodzącego do mieszkania nowej sąsiadki. Kobieta niedawno wprowadziła się do bloku Olgi i jest dość tajemnicza. Kiedy Olga zapytała swoje partnera o to, czemu bywa u sąsiadki ten odpowiedział, że poprosiła go aby pomógł jej w naprawie domowego sprzętu.

Niestety, najgorsze scenariusze jakie snuła Olga niestety się sprawdziły. Pewnego dnia nowa, tajemnicza sąsiadka wyznała jej, że ona i partner Olgi spotykają się regularnie od około pół roku, a ich relacja jest poważna. Co więcej, kobieta zaznaczyła, że ona może dać mężczyźnie dziecko, na którym tak mu zależy.

Olga obiecała sobie, że kiedy jej partner zdecyduje się odejść do sąsiadki, nie będzie go błagać aby został. Nie zdecydowała się jednak na wyznanie, że zna całą prawdą na temat jego romansu.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ